Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elvagyok veszve valaki segítene?

Elvagyok veszve valaki segítene?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy nyáron kaptam egy ideg kimerültséget (16 éves lányként) és annyira kikészített, hogy kórházba kerültem, az elején még magamról sem tudtam. Ez augusztus közepén történt, de kb 10 napig pszichiátrián voltam, aztán csomó ideig nagyon gyenge voltam, most már április lesz a héten és most is olyan, mintha most történt volna, pedig idén nyáron már egy éves lesz a sztori. Teljesen ellustultam, zabálok stb. Ez ellen hamarosan tenni fogok, viszont a tanulásom is teljesen felborult. Mindig jó tanuló voltam, osztályelső. Viszont most erősen küzdök azért, hogy ne bukjak meg elsősorban, és legyen meg jövőre az érettségim, szakmám. Vendéglátás szervezőnek tanulok, most vagyok 11-es. Rengeteg dolgot nem adtam le online alatt, vagy lustaságból/ rosszul voltam lelkileg/ gyenge voltam/ nem értettem a dolgokat. Aztán most már ott tartok, hogy matekból kb semmit sem tudok. Nemtudom hogyan pótoljam be ezt a csomó dolgot, de ott van az a lehetőség is hogy próbáljak becsatlakozni a mostani témához, azokat adjam le ami határidős, viszont én olyan ember vagyok hogy annyira idegesít ha nincs szépen minden rendszerezve. Pl a matekot pótolgatom a teigonometria témakörtől, de közben előtte van csomó minden amit kéne, de ahoz nincsenek oktató videók amit küldött a tanár és az kimarad es annyira idegesít hogy úristen. De közben gyűlnek az anyagok, jönnek a számonkérések én meg azt sem tudom hol kezdjem a pótolását a dolgoknak. Valaki van még így? Vagy adnátok ötleteket? Vagy ha ugyanezt a szakmát tanuljátok segítenétek nekem? Ha igen írjatok priviben. Puszii
2021. márc. 29. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem a Te korosztályodból való vagyok. 31 éve élek együtt a szkizofréniás felségemmel, és emlékszem azokra a szép időkre amikor az OPNI-ban való befekvése idején kis és nagycsoportos foglalkozásokra is járt. Nagyon sokat jelentett ez nekünk, mert mindeközben egy fiú gyermket neveltük segített a feleségemnek a nehézségeken átvergődni. Nagyon jól gondolkozol, hogy az akaraterővel le lehet küzdeni az akadályokat. Én azt javasolnám, hogy beszélgess el ezekről a gondjaidról a szüleiddel és/vagy a pszihiátereddel és/vagy legjobb barátnőddel/barátoddal. Elsősorban azokkal, akikben a legjobban megbízol! Készítsetek egy tervet és a szerint haladjatok. Nagyon sok irányú problémád van.

Nem írigyellek. Ezért is írtam neked, mert matematikus vagyok és már évek óta szívesen adom át az ismereteket fiataloknak a tudományomból. Trigonometria az érettségi anyag vége felé helyezkedik el. Hogy jól menjenek a dolgok a hiányzó fehér foltokat is gyakorolni kéne. És biztosan az angol nyelvből és magyar nyelvtanból is van mit bepótolni. El kéne azon is gondolkozni, hogy mikor akarod befejezni a tanulmányaidat és az érettségit. Hirtelen ennyit. Befejezésül gyógyulást és sikereket kívánnék Neked.

2021. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még egy linkkel adós maradtam: ehazi.hu Itt egyes hozzáértők, sokan a Te korosztályodból online házi feladatok megoldásában adnak segítséget. Persze első lépés a regisztráció és egy felhasználói név megadása. Üdv.
2021. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!