Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » NÉMET HÁZIDOLGOZAT segítettek...

NÉMET HÁZIDOLGOZAT segítettek lefordítani?

Figyelt kérdés

a szünetem nagyon jó volt csak rövid.a karácsony első napja meghitt és szép volt.először a karácsonyfát diszítettük fel.késöbb anyának segitettem főzni.majd leültönk 7 ora fel meg vacsorázni és kibontottuk az ajándékokat.nagyon jó majándékokat kaptam.másnap mindenki a családból nálunk volt.nagyon sokat ksegitettem anyának.majd megint kibontottuk az ajándékokat.jó ajándékokat kaptam.jól éreztem magam a családdal.majd jött egy kis pihenő a két ünnep között.a szilveszter is nagon jó volt.sok tűzijátékot láttam.és mi is lőtttünk fel.éjszaka leginkább tvztem.nagyon jól éreztem magam.majd jött a suli.ennek nem örültm.a szünetem rövid és esemény dús volt.

am köszi szépen előre is.nem kell pontosan lefordítani csak a lényaget egyszerüen.


2011. jan. 5. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Die Winterferien waren sehr toll. Aber ich bin der Meinung, dass die Ferien zu kurz waren. Weihnnachten war sehr schön und trauclich. Wir schmückten zuerst unseren Tannenbaum, danach kochte ich mit meiner Mutter. Am Abend aßen wir zusammen, später packten wir unsere Geschenke aus. Ich freute mich über die schönen Geschenke. Am nächsten Tag waren wir zusammen. Ich halfe viel meiner Mutter, danach packten wir auch Geschenke aus.


Jaj, ennyire futja az energiám, nem voltam egy ász németből, szóval lehet, hogy ez sem jó.

2011. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de azért hálásan köszönöm neked a segítséget
2011. jan. 6. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd jött egy kis pihenő a két ünnep között

Zwischen den Feiertagen haben wir uns ausgeruht


A szilveszter is nagyon jó volt

Auch Silvester war super-

2016. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az ünnepi étek?
2016. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!