Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítenél ezt lefordítani?...

Segítenél ezt lefordítani? (Angol)

Figyelt kérdés

Az én keresztanyám.

Az én keresztanyám Várpalotán él a barátjával. Nagyon kedves és okos ember, szinte mindenbe tud nekem segíteni. Ő 28 éves. Hosszú fekete haja van, sovány, és elég magas. Nagyon sűrűn találkozunk egymással két hetente mindig, de telefonon majdnem minden nap beszélek vele. Mindig el kell neki mesélnem, hogy mi történt az iskolában és itthon. Ő nagyon segítőkész, mindenkivel kedves. Ezért nagyon sok barátja van. A házuk nagyon szépen van berendezve , de nem sokat van otthon. Ő Veszprémbe dolgozik, és a matematikát nagyon tudja. Van egy vállalkozása, de ez mellett tanít is részmunkaidőbe. Szerintem a barátai jó véleménnyel vannak róla. Amit nem szeretek benne az az, hogy könnyen ideges lesz.


Nagyon megköszönném és úgy kellene hogy csakalap nyelvtan legyen benne.Előre is köszönöm!


2011. nov. 13. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

My godmother

My godmother lives in Várpalota with her boyfriend. She is very kind and smart, she can help me with almost everything. She's 28 years old. She's got long black hair, she's thin and quite tall. We meet each other very frequently in every two weeks, but I talk to her on the phone almost every day. I always have to tell her what happened in the school and at home. She's very helpful, she's kind to everyone. This is why she has got a lot of friends. Their house is furnished very beautifully, but she doesn't spend much time at home. She works in Veszprém, she knows the Maths very well. She's got an enterprise, and she teaches as a part-time job. I think her friends have a good opinion about her. What I don't like about her is that she gets angry easily.

Bocsánat, ha vannak hibák, remélem azért megfelel nagyjából.

2011. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. nov. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!