Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Előrehozott matek érettségi?

Előrehozott matek érettségi?

Figyelt kérdés
Utolsó évem lesz jövőre, és azon szeretném megcsinálni a matekot előrehozottan októberben, mert akkor már több időm lenne felkészülni a magyarra és a törire, plusz csinálok két emelt szintűt is. Nem vagyok rossz matekból (4-5). Szerintetek megcsináljam októberben vagy hagyjam májusra?

2012. máj. 10. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ hol tartotok az anyagban? Én most érettségiztem, és csak márciusban fejeztük be az anyagot.


Bár a közép matek szerintem elég könnyű, csináltam még szeptemberben régebbi érretségiket és simán mentek. Úgy hogy térgeometriát, kombinatorikát, meg még pár dolgot nem is tanultunk. Ha már csak kicsit is ismered a dolgokat, akkor függvénytáblából simán megy az érettségi.

2012. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most koordináta geometriánál tartunk
2012. máj. 10. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Okés, de nem tudom h még mennyi van hátra. Ha befejezitek az anyagot akkor menj el nyugodtan. Vagy még mik vannak hátra?


Meg nézd meg az előző érettségiket, és ha tudod őket akkor sima lesz sztem

2012. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az októberi az könnyebb,mint a májusi? Csak mert sokan mondják, hogy mind könnyebb, plusz pár tanár azt mondta , hogyha valamiből akarunk előrehozottat csinálni még,akkor tegyük meg okttóberben nem májusbna,mert h októberben könnyebb.
2012. máj. 10. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Az októberi mindig nehezebb, de megmondom őszintén, olyanról még soha nem hallottam, hogy valaki előrehozott matekot csinált volna.
2012. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges. Ehhez a tanév végén jelentkezned kell az augusztusi osztályozóvizsgára és előre levizsgázni az egész 12-ikes anyagból. Ha jó vagy matekból, akkor elég jól odafigyelni az órán, és megcsinálni a leckédet, hogy sikerüljön az érettségi, az meg nem olyan sok idő.
2012. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én osztályomból már 10ben is mentek el előrehozott matekra és nem rossz eredménnyel és most is mennének páran.
2012. máj. 11. 14:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Plusz nálunk nem kell most jeletni,hanem szeptemberben és október elején vagy az osztályzóviszga.
2012. máj. 11. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg csak ha matekból jővő májusban akarsz emeltet tenni.
2012. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a májusi és az októberi érettségi feladatsorok között nincsen nehézségbeli különbség... ez hülyeség


ha pedig nem vagy rossz matekból, akkor áruld már el, hogy miért lenne kevesebb időd magyarból meg töriből?? középszintű matek az pitiáner, arra nem kell készülni és szóbeli nincsen is belőle a 4-eseknek vagy 5-ösöknek

2012. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!