Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol lehet megtalálni a Bajai...

Hol lehet megtalálni a Bajai III. Béla gimnázium korábbi felvételi feladatsorát s azok megoldásait?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod leírni azt, hogy "bajai", akkor ne is akarj oda jelentkezni, ott magasabbak az elvárások, mint amit te nyújtani tudsz!
2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehetek róla h a telóm rosszul érzékel:P
2013. dec. 15. 17:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Am meg jól írtam ez a gimi neve :PP
2013. dec. 15. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
III. Béla Gimnázium, Baja. Ez a neve. Tudom, oda jártam.
2013. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az volt a neve,de megváltozott.
2013. dec. 16. 10:01
 6/8 anonim válasza:
Mindenhol egységes a felvételi:) Beírod, hogy felvételi feladatsoroksés kiadja őket:) én is oda jelentkezeksés már az összes magyart megírtam nagyon könnyűnek.A matekra még gyakorolni kell , de az is menni fog, legalabb is remélem :D Kíváncsi vagyok ki lehetsz :33 voltal nyíltnapon?:3 Amúgy sok sikert^^
2013. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem voltam nyílt napon+_+
2013. dec. 17. 20:41
 8/8 anonim válasza:
Nofene :DD akkor nem valószínű, hogy találkoztunk már :DD(pedig tuti emlékeztel volna ram xd) és elsőnek jelölöd meg a Bélát ?:DD
2013. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!