Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná ezeket a...

Valaki lefordítaná ezeket a német szövegeket?

Figyelt kérdés

Liebe Mama, lieber Papa,

seit ich nach den Weihnachtsferien wieder ins Schülerwohnheim gefahren bin, habe ich euch nicht geschrieben. Also, es geht mir inzwischen wieder ganz gut. Ich lag nur zwei Wochen im Krankenhaus und kann schon fast wieder normal laufen Als ich aus dem Fenster des Wohnheims gefallen bin, habe ich mir das Bein gebrochen. Jetzt habe ich nur noch manchmal sehr starke Kopfschmerzen, weil ich mir auch den Kopf verletzt habe. Ach ja, und ich wurde auch am Kopf operiert. Zum Glück besucht mein Freund mich jeden Tag im Krankenhaus, er hat ja Zeit, weil er arbeitslos ist. Ach, stimmt ja, ihr wisst ja noch gar nicht, dass ich einen Freund habe. Er ist ein sehr netter Junge. Wir lieben uns sehr und möchten bald heiraten.

Jetzt will ich euch noch schreiben, dass ich keinen Unfall hatte und ich nicht im Krankenhaus war. Ich habe auch keinen Freund. Allerdings bekomme ich eine Sechs in Geschichte und eine Fünf in Chemie, aber ich denke, dass ihr das jetzt nicht mehr so tragisch findet.


2014. márc. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, de meg kell mutatnom mit adott ki a Google fordító:D

Szerelem múmia , kedves papa ,

mióta elmentem a kollégium a karácsonyi ünnepek után ismét nem írtam neked. Így érzek most elég jól újra. Én csak két hét a kórházban , és fuss majdnem vissza a normális kerékvágásba , ahogy kiesett az ablakon , a kollégiumi , eltöröm a lábam . Most már csak néha nagyon súlyos fejfájás , mert én is megsértette a fejét. Ja, és én is műtéten esett át a fejét. Szerencsére a barátom minden nap meglátogatott a kórházban , van ideje , mert munkanélküli . Ja, ez így van, tudod, hogy még mindig nem hiszem, hogy van barátom. Ő egy nagyon kedves fiú . Szeretjük egymást, nagyon sok , és azt szeretnék , hogy hamarosan férjhez .

Most azt szeretném, ha még írni , hogy volt egy baleset , és nem voltam a kórházban. Én is nincs barátom. Én azonban , hogy hat a történelemben, és öt a kémia, de azt hiszem, ő már nem tart ilyen tragikus

2014. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka, kedves Apuka,


amióta a karácsonyi szünet után visszamentem a kollégiumba, nem írtam nektek. Hát, azóta már megint jól vagyok. Csak két hétig feküdtem a kórházban és már nagyjából megint tudok járni. Amikor kiestem a kolesz ablakából, eltörtem a lábam. Most már csak néha van nagyon erős fejfájásom, mert a fejem is megsérült.

A fejem is megoperálták. A barátom most minden nap meglátogat a kórházban, van ideje, mert nem dolgozik épp nincs munkája. Ja, igen, ti még nem is tudjátok, hogy van barátom. Nagyon kedves fiú. Nagyon szeretjük egymást és szeretnénk minél előbb öszzeházasodni.

Most még arrról szeretnék nektek írni, hogy nem is volt balesetem és nem is voltam kórházban. Barátom sincs. De történelemből nullást kapok és kémiából egyest, de azt gondolom, hogy ezt most már nem fogjátok fel olyan tragikusan.

2014. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!