Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolból fogalmazást kell írni?

Angolból fogalmazást kell írni?

Figyelt kérdés

Az a feladat, hogy 20 mondatos fogalnazást kell írni Phising for danger címmel. A spamekről, adathalászatról kell írni úgy 20 mondatot, hogy azok összetettek legyenek és létrehozásuknál ezeket a kötòszavakat használjuk: but, and, because, otherwise, with, firstly/secondly.


Nem kell megírni helyettem, ezt nem kérem mert magamnak csinálok vele rosszat és pocséklom az idejét a válaszadónak, de pár mondatot mintának amiből kiindulhatok szeretnék tőletek kérni.

Köszönöm előre is mindenkinek. :)



2014. szept. 11. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Akkor csak annyit, hogy megkérdezhetem-e, hogy helyes-e nyelvtanilag amit eddig írtam?


All people use the Internet, because it helps for us in lot of things. You can find information, you can send email, you can buy things, you can watch videos, etc. But it has got a lot of danger, like spamming and phising. Spamming is sending unwanted emails in the Internet, to lots of people.

2014. szept. 11. 15:34
 2/3 anonim ***** válasza:
(All people use) EVERYONE USES the Internet, because it helps (for) us in A lot of things. You can find information, (you can) send emailS, you can buy things, (you can) watch videos, etc. But it has got a lot of dangerS, like spamming and phisHing. Spamming is sending unwanted emails (in) ON the Internet, to lots of people.
2014. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Thank you very much! :)
2014. szept. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!