Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy kiskanál cukor mennyi idő...

Kutyaazanyád kérdése:

Egy kiskanál cukor mennyi idő alatt oldódik fel 1dl hideg vízben kevergetés nélkül? És mennyi idő alatt ugyanígy hideg vízben kevergetéssel?

Figyelt kérdés
Pontosan, percre, másodpercre, nagyon fontos!! Hülye válaszokra, mint pl: próbáld ki/tippelj, stb. Nem vagyok kíváncsi!:)

2014. okt. 28. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre csak olyan válasz érkezhet(ne) ami még nagyobb hü_ly_ét csinál belőled - de ez szerintem nem lehetséges.
2014. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, kérdezd meg inkább tized millimásodpercre.


Olyan hülye vagy drágaságom, hogy fáj.

Csak pár kérdés, hogy lásd, mekkora baromságot szült az agyad:

- Pontosan hány gramm cukor legyen a kanaladban? Nem mindegy.

- Milyen cukor: kristály vagy por? Nem mindegy.

- Mennyire hideg a víz? Nem mindegy, hogy 5°C vagy 15°C vagy 20°C.

- Milyen sebességgel kevergetjük?


Egyébként meg kísérletezni nem hülyeség. A kísérlet sosem rossz, tehát ne azt szidd, aki arra biztat: próbáld ki, hanem magadat, amiért nem teszed.


Szerintem amúgy próbáld ki. Esetleg megírhatnád a tapasztalataidat, hogy hátha egyszer valaki más is ugyanebbe a problémába botlik.

2014. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy valami konkrétum is legyen: intenzív kevergetéssel 1 percen feloldódik, kevergetés nélkül úgy tudom, hogy hónapokba is telhet. (Utóbbi esetben egy diffúziós egyenletet kell megoldani, vagy sokáig várni.)
2014. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!