Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nektek hogy tetszett az Egri...

Nektek hogy tetszett az Egri csillagok?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon.

2016. aug. 1. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam, talán a legjobb eddigi kötelező olvasmány volt.

Többször elolvastam, amikor pedig átvettük, emlékszem többször kijavítottam/kiegészítettem tanárnőt :DDDD

2016. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hatodikban kötelező volt, akkor még egyáltalán nem tetszett. De most nemrég láttam a filmet a TV-ben, és nagyon tetszett. Szerintem egyik ált sulis kötelező (kivéve talán Kincskereső kisködmön) nem ilyen korú gyerekeknek van, és így csak megutáltatják a gyerekekkel az olvasást.



17/L

2016. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
32 vagyok, de még egyszer sem bírtam végignézni. Könyvet 3x próbáltam elolvasni, a Dedő, Dedő viszik a Szürkét-ig jutottam mindháromszor. Nem nekem való.
2016. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett nagyon és többször is elolvastam.
2016. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc könyvem. Mire a suliban sorra került én már kétszer kiolvastam.

10 - 15 évente újra előveszem és elolvasom.


A film is a kivételesen jól sikerült feldolgozások közé tartozik.


Mondjuk, Gárdonyitól a Láthatatlan ember-t jobbnak tartom, de ez nem von le semmit az Egri csillagok értékéből.

2016. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Igen
2016. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Nevetségesek vagytok. 0%-ra hasznos a válaszom, amikor egy ízlésbeli kérdést tett fel a kérdező? Vagy ennyire nem világos a "hasznos" és az "egyetértek" közötti különbség?
2016. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én élveztem, szerintem jó könyv.

Mondom ezt úgy, hogy hónapokig írtam belőle az olvasónaplót... de ez nem a könyv hibája.

2016. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
33%
Rémes, el sem bírtam olvasni. Utáltam a suliban
2016. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Ugyan úgy vagyok, mint az első válaszoló. Még most hetedikben is visszavezették a szálakat az Egri csillagokhoz, és mivel emlékeztem mindenre, csak én "beszélgettem" az irodalom tanárnővel egész órán, aminek a jutalma kettő ötös lett.
2016. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!