Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná írni NÉMETÜL...

Valaki le tudná írni NÉMETÜL egy átlagos tinédzser hétvégéjét? 7 mondat

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 20:27
 1/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Jaaaa, also trinken, trinken, trinken, schmoken, kippen, ficken, blasen, bumsen, spritzen, zwanzig Meter auf die Plafone!!

Und erneut trinken, trinken, abends und nachts, tagsüber, trinken, schmoken, alles klar, alles geil.

2017. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDD
2017. febr. 13. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Am Samstag stehe ich um 15-16 Uhr auf, esse Mittag, danach gehe ins Bett zurück.

Die vorige Nacht war zu lang, ich trank so viel, deshalb ich bin weinseilig (van valami Kater-dolog, de nem jut eszembe), und ich muss noch schlafen.

Wegen meiner Mutter sitze ich am ganzen Sonntag über meinen Büchern, aber ich wäre am liebsten mit meinen Freunden. Ich hasse meine Mutter, ich hasse diese blöde Schule. Ich will Erwachsene sein ohne Hausaufgabe!

2017. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző! Tök jó!

Bár nem gondolnám, hogy használják az anyám miatt... Wegen meiner Mutter alakban.


A Kater-es valami, ha jól emlékszem a kutyaharapást szőrével-ben van, de nem vagyok benne biztos.


Első! A tied sem rossz! :-)

Ich war betrunken - be voltam rugva

2017. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nem, mert olyan "csúnyán" hangzik, de hirtelen nem tudtam jobban megfogalmazni.


:)

A szó pedig r Katzenjammer - macskajaj.

2017. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!