Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segíteni nekem gyorsan...

Valaki segíteni nekem gyorsan egy német fogalmazásban?

Figyelt kérdés

A címe az hogy ,,Sport und ich" erről kellene kb 10-15 mondat.

az hogy ez mennyire igaz rám nekem ez annyira nemfontos, ha úgy van akkor átalakítok pár mondatot, ezzel nincs baj,csak semmi értelmes és összefüggő szöveg nem jut eszembe jelenleg, de holnapra kellene. Előre is köszönöm a segítséget. :)



2017. febr. 21. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A sport egy nagyon klassz dolog, aki elér egy szép teljesítményt, az büszke lehet magára; vannak csapatjátékok, meg egyéni versenyszámok, csapatjátékok például ez meg az , egyéniek például ez meg amaz. Én szoktam/ nem szoktam a tévében vagy interneten sportot nézni, de az összes sport közül hozzám a legközelebb ez meg ez áll. A sakkra azt szokták mondani, hogy az szellemi sport. Nem tudom, hogy van-e olyan, aki szerint az autóversenyzés sportnak számít. A sportoknál, játékoknál az a legjobb, hogyha független, pártatlan bíró van, nem akarja egyik félnek a javára dönteni a mérleget/malmára hajtani a vizet, a másikat ezzel hátrányhoz juttatva. Vannak pl gyorsasági versenyek is, meg ilyen kecsességi, pl műugrás, korcsolya. Télen ha valaki úszóversenyt akar rendezni, azt nem nyíltv vízen, hanem zárt, fedett, plafonos medencében tartja, rendezi meg. Főleg külföldön szoktak lenni pompomlányok is, akiket szintén lehet tekinteni sportolónak akár. Ők bíztatják tánccal, meg akrobatikus trükkökkel a saját csapatukat, meg kicsit csinálják a hangulatot is.
2017. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, gyönyörű magyartalan szöveget sikerült írnod :)


Kérdező: amúgy tök jó, amit az első írt (ha már magadtól nem ment), csak nekem marha bonyolult, egyszerűsítsd le.

2017. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kedvelem a sportot,mert a suliban sajnos minden

nap van tesi óránk és ami kötelező, azt általában nem is szokták a diákok szeretni

2017. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!