Szeged 120 szavas angol fogalmazás?

Figyelt kérdés
120 szavas angol fogalmazást kellene írnom Szegedről hétfőre.Az a baj hogy nem nagyon megy nekem az angol és nem igazán tudom,hogy hogy készítsem el.A segítségeteket nagyon megköszönném.

2017. okt. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire nem megy az azonnali angol fogalmazás írása, akkor :

1. megírod magyarul (Úgy csak megy.. nemde?)

2. Lefordít angolra

3. Begépeled ide a fordításod és segítünk kijavítani.


Csak így fogsz belőle tanulni, máshogy nem.

2017. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem megy...
2017. okt. 7. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem akarásnak nyilván nyögés a vége. Az nem igaz, hogy annyit sem tudsz Szegedről, hogy folyó partján fekszik-e, hogy van-e egyeteme, színháza... ezzel már megvolna a fele.
2017. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Sztrogoff!

Segítséget kértem és nem finoman szólva vissza pofázást. Lehet, hogy angolból nem vagyok tökéletes, de neked az értelmi szinted nem éri el a szövegértést, tehát a helyedben visszafognám magamat, mert a nap folyamán ért stresszt ne a gyakori kérdésen feltett kérdések felhasználói között vezesd le. Köszönöm válaszod a kérdésemre!

2017. okt. 8. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem pofázott.

Te írtad le saját magadról, hogy nem vagy arra képes, hogy magyarul írj egy 120 szavas fogalmazást egy városról.

Mégis mit vársz el ha ennyire nem vagy képes? Ezt egy elsős megtudja oldani..


Ha pedig nem tudsz írni egy városról 10 mondatot, akkor neked nemhogy a szövegértést de még a szövegalkotást sem éri el a képességi szinted.


Legyünk őszinték. Lusta vagy, mint a szär és arra vágysz, hogy valaki megcsinálja a házidat.

2017. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azóta már sikerült megírnod a házidat?

Wikipedián komplett cikkek vannak Szegedről pl...

2017. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!