Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan változtassak a tanulási...

Hogyan változtassak a tanulási módszeremen?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy tanulok de nincs meg az eredménye. :( A tanulási módszeremmel van a gond. Valami tanács esetleg? 17/l

2018. ápr. 2. 13:32
 1/3 anonim válasza:
69%

Szia. Én is annyi vagyok mint te :)


Általában tanulás előtt kiürítem a gondolataim hogy semmi se zavarjon aztán mindig azzal kezdek ami a legnehezebb. Mindig úgy tanulj hogy sokszor átolvasod és egyszer nagyon alaposan olvasd át és miután nagyjából érted mizu utána próbáld megtanulni de lehet addigra már a nagyja megmarad benned. Közben azért tarts szüneteket. Olyankor igyál kicsit, esetleg szívj egy kis friss levegőt vagy gondolkodj el azon hogy miért hajtasz nagyon és mit akarsz elérni. Általában ez segít :)

Valamint barátok terén is vedd körül magad inspiráló, céltudatos és pozitív emberekkel mert majd ők is motivációul szolgálnak!

Valamint én még szoktam youtubereket is nézni akik azért kicsit motiválnak:

Ruby Granger, UnJaded Jade, Jusuf


Remélem segítettem! Csak ügyesen. Drukkolok :)

2018. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bodnar edit ***** válasza:
A többszöri átolvasás nagyon jó, de én közben jegyzeteltem vagy aláhúztam a fontos dolgokat! Aztán a száraz szöveget a saját szavaimmal írtam le, de a lényeg ugyanaz volt! Amíg írogatod, már tudod s! Fárasztó ez, igen! De fogsz emlékezni amit tanultál és leírtál!És közben meg is marad, bármikor ha elakadsz, vissza tudod a lényeget olvasni! Sok sikert!
2018. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:

[link] Ez a címével ellentétben tanulástechnika.

[link]

2019. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!