Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Atomszerkezet , , Periódusos...

Atomszerkezet , , Periódusos rendszer, , Alkánok, , Cukrok, , Vitaminok, ezekről mit tudtok?

Figyelt kérdés
ÖÖÖHmm , Pótvizsgáznom kell Kémiából , abból az egyből, és neten rá kerestem, nem találtam hasznos dolgokat , PLS segitsetek!! Minden jöhet ..!!

2018. aug. 18. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
ott a könyv, lehet tanulni
2018. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Külön mindegyikre rákeresel, összeszeded a fontos infókat róla mondjuk egy Word dokumentumba és utána megtanulod. Mindegyikről lehet a neten találni egy csomó infót, pl. atomszerkezet: [link]
2018. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

A mozaikos könyvben ezek teljesen jól le vannak írva, hidd el tudom, mert most emelteztem, és szinte csak mozaikosból tanultam :D Gondolom ti is abból tanultok.

De ha nem is, csak simán beírod ezeket a címszavakat a keresőbe, és utána írod, hogy érettségi tétel, és elég jó összefoglalókat fogsz találni. Ennyire ne legyél már béna.

2018. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elmondom legeslegutoljára , h mi nem kaptunk , csak társadalomismeretből könyveket!!!!
2018. aug. 18. 13:24
 5/18 A kérdező kommentje:
És aki , csak szórakozni szeretne , annak köszönöm a segitségét , de nem kell!!!!!
2018. aug. 18. 13:24
 6/18 A kérdező kommentje:
Na , nem véletlen tettem fel a kérdést , azért mert nyilván egy kicsit butuska vagyok ,és nem értem ,ennyire egyszerű a történet..
2018. aug. 18. 13:26
 7/18 anonim válasza:
91%
2018. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Atomszerkezet? Nem elektronszerkezet? Ha elektronszerkezet azt szívesen elmagyarázom neked priviben.
2018. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Atomszerkezet..
2018. aug. 20. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Atomszerkezet? Komolyan ezt nem tudod? Ez nagyon alap kémia ezek szerint szó szerint semmit nem tudsz ez gáz.Hol voltál órán?Sok sikert a ketteshez bár nem hiszem hogy meglesz.
2018. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!