Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takar pontosan a rendezvén...

Mit takar pontosan a rendezvényszervezői munka, hol érdemes ezt tanulni és melyik egyetemi szakkal lenne jó?

Figyelt kérdés
Évek óta úgy gondoltam,éreztem, terveztem,hogy tovább tanulok és tanár leszek. Az utóbbi időben sokat gondolkoztam,kissé bizonytalan lettem. Ekkor arra gondoltam, hogy milyen vagyok,mit tudok jól csinálni. A szervező készségem elég jó, bár nem tudom, hogy ez mennyire elég. Egész életemben szervezkedtem, többnyire a családomnak és a barátaimnak bulikat, de volt olyan is, hogy megkértek, hogy szervezzek egy kisebb céges bulit, ahol dolgoztam,mert a nagyfőnököknek nem volt idejük. Természetesen nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom csinálni, viszont előbb alaposan kutatni szeretnék a témában. Többek között az is érdekelne, hogy mennyi a fizetésük a rendezvény szervezőknek. Azok is érdekel, akik kisebb rendezvényeket szerveznek és szintén azok -is, akik nagyobbakat.

2019. júl. 28. 05:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lenéző páran de amúgy igazuk van. Ez egy olyan szakma amihez az egyetemi papír kell legkevésbé. Jó kiállás, talpra esettség valamint kapcsolatok kellenek. Nem papír. Meg amúgy abban is igazuk van, hogy vannak szakok amik kevésbé tartogatnak jó kilátásokat. Kezdőként egyetemről kiesve kaphatsz 130-300 között. Ez mint a szaktól, de méginkább az avval téged foglalkoztató iparágtól függ.
2019. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Mi a bunkóság abba,ha megmondjuk hogy nincs értelme ilyen kepzesre jelentkezni? Szerintem sokaknak van diplomajuk akik ide kommenteltek igy azert van ralatasuk a dolgokra.( nekem is van) Figyelj ha nagyon akarsz menj el de utana ne sirj ha olyan munkara vesznek fel amire egy erettsegi + talpraesettseg is eleg. Segiteni akartam,hogyha csinalsz valami egyetemi kepzest akkor olyan legyen amit kesobb nem bansz meg.
2019. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Írtam is, hogy nem azzal van baj, hogy leírja valaki a véleményét, tapasztalatát, hanem azzal, hogy némelyik ember meglehetősen búnkon és lenézően ír. Pont úgy ahogyan most te -is teszed. Azokat meg nem értem, akik veszekedést kezdeményeznek, vagy bunkón írnak. Az itt lévő kérdésekre senkinek sem kötelező válaszolnia, senkinek sem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy: "Márpedig neked erre válaszolnod kell!"

De, mindenkinek meg van a véleménye, neked is meg van, az, hogy mit kezdesz ezzel, már csak téged minősít! Szép estét! :)

2019. júl. 31. 23:25
 14/15 A kérdező kommentje:
Ó és mielőtt elfelejtem, köszönöm szépen a tanácsaidat, meg látom mivel mire jutok ezügyben. Engem csak ennek az egésznek a menete érdekelt, az, hogy lehet e tanulni és meg lehet e élni belőle. Attól, hogy a véleménye pár embernek negatív, még normálisan is lehet róla írni. Soha nem szoktam ezen az oldalon elkezdeni vitatkozni senkivel, mert kb annyi értelme van, mint repülőre várni a vonat állomáson. Ja, és ha esetleg valakinek van tapasztalata ebben az egész rendezvényszervezős dologban, és normálisan le tudja írni, azt szívesen fogadom és megköszönöm.
2019. júl. 31. 23:29
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Végezz el egy rendezvényszervező okj képzést, ha ez az álmod, hogy rendezvényszervező legyél, és tanulj hozzá nyelveket. :3
2019. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!