Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az tényleg hatalmas szégyen,...

Az tényleg hatalmas szégyen, ha valaki nem végezte el a egyetemet és utána se munkahelye, se barátai, se párja?

Figyelt kérdés

Mármint itt falun az. Még itt egy felnőttet is úgy hívnak, hogy "bukott".

Most lehet az, hogy valaki tényleg bulizott, piált és nem járt be órákra. Most lehet valakinek tényleg nem megy, vagy egy tanár miatt bukik, vagy nem érdekli és a fentiek közül még csak a szikrája sem igaz rá. Szerintem faluban nincs joga senkinek gúnyolni, de ez megy folyamatosan. Meg a barátaidnak, volt osztálytársaidnak elfordulni és pletykálni rólad emiatt. Meg megbélyegezni valakit, nem gimnáziumban bukott.


2019. szept. 1. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Irany a pszichologus, mert ez mar mentalis problema.
2019. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
???????? Mi az?
2019. szept. 1. 14:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a szégyen, ha valaki felnőtt ember létére azon görcsöl, hogy mit gondol róla Mari néni meg Feri bácsi a faluban.
2019. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy Ő hogyan kezeli a helyzetet.
2021. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!