Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesi előtt ti is tapasztaljato...

Tesi előtt ti is tapasztaljatok, hogy sokan nem váltanak zoknit? Csak szerintem igénytelenség ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom a lányoknál hogy van, de fiukent kB csak én váltok.

2019. szept. 6. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont úgy ment a tesióra, mint ahogy a 9-es írta, rohanás ezerrel.

Csak hogy a kérdésre is válaszoljak, én sem cseréltem, nem izzadt meg a lábam. Meg az is igaz, hogy a zoknicsere is csak akkor ér vmit, ha a büdös lábadat meg is tudod mosni. Nekem a hónaljam izzadt mindig, azt megpróbáltam megmosni a csapnál, de persze nem túl nagy sikerrel. Nem volt rendes tisztálkodási lehetőség, csak egy iszonyú retkes zuhanyzó jéghideg vízzel, amit időd sem volt használni, mert vagy elkéstél vagy a következő osztály törte rád az ajtót, hogy jönnének már be ők is.

2019. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!