Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

sziasztok a lényeg hogy már kb 5.ik ota azon gondolkodom mi szeretnék lenni. De fogalmam sincsen tényleg. Nem szeretnék olyan szakmát választani amit esetleg 1-2 ev mulva befejezek mivel nem tetszik. egyszerűen csak szeretnék valami normális munkát, amiből meglehet élni.

Sok dolog érdekel mint pl: az orvosi szakma. Viszont a jegyeim szarok hozzá, és még e melett az eszem sem vág valami jol. Viszont kitartó vagyok.

Érdekel még a művészet, de attól félek hogy nem tudok belőle pénzt csinálni, és akkor kidobhatom a tanultakat az ablakon. Kb 1-2 honapja gondolkozok a felszolgálói szakmán de egyszerűen félek hogy nem fogom birni a fizikai megterhelést, egy -kettő pedig hogy nagyon sok rossz visszajelzést halottam felőle.

ugy hogy a seítségeteke kérném hogy szerintetek mi az a szakma amivel nem csak jól lehet keresni, dee nem unja meg az ember. (tudom hogy összeszedetlenül irtam , de ezt kérlek nézzétek el nekem ) :)



2019. szept. 7. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem orvosi, akkor esetleg orvosi diagnosztika? Vagy ápoló? (Bár utóbbi is elég megterhelő fizikailag.)


Hányadikos vagy?

2019. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!