Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 egyetemet is végeztem de...

3 egyetemet is végeztem de egyik se keresett meg soha diplomás pályakövetéssel-nem érdekes ez?

Figyelt kérdés

Nem érdekes az a helyzet, hogy bár három egyetemet is elvégeztem ráadásul időben jó eltoltan (90-es évek végén is, meg jó 10 évvel később is) de soha egyik se keresett meg hogy a végzettségemmel mire is mentem? Diplomás pályakövetésre gondolok.

Pedig még a lakcímen se változott az elmúlt 20 évben, sőt az a vezetékes szám sőt mail cím ami anno már 20 éve is élt most is él.

Tehát el tudnának érni-de nem is akarnak ezek szerint.

Azért ez elég érdekes nem?

Vajon azért nem keresnek mert „félnek“ a válaszomtól? Vagyis attól hogy a képükbe tolom hogy kb semmire se mentem egyik papírral se, ugyan dolgozom, de olyan helyeken aminek köze nincs a végzettségemhez.


2019. szept. 23. 11:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

" Az, hogy te 3 bölcsészetet elvégeztél, amik csak alapozók ne várj munkát!"


Ja és amit monndasz az önmagában már fals mert amikor én végeztem az még a bolognai rendszer előtt volt és NEM LÉTEZETT ALAP meg MESTER.

Az én végzettségem nem alap és nem mester, mert ezek akkor még nem is léteztek.

Én még "csak" egyetemi oklevéllel rendelkezem. Kettővel is, nem alap és nem mester.

A 3. diplomám na az már bologna utáni és bizony Mester,

Semmit se ér az se persze

2019. szept. 23. 12:10
 12/29 A kérdező kommentje:

"A biológia az mióta bölcsészet?"


Na ja. A mai nap Darwin díjas beszólása....

2019. szept. 23. 12:19
 13/29 A kérdező kommentje:

hogy utána mesteren Zooólogiát tanuljon és mellette állatorvosit is elvégez."


Ja és ne mondd senkinek de az állatorvos az speciel OSZTATLAN képzés.... már ha tudod mi az egyáltalán...

2019. szept. 23. 12:24
 14/29 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Tisztában vagyok, hogy az állatorvosi osztatlan képzés. Hogy jön ez ide? Nem erről beszeltem. Biologia alapszakot Bolcseszkaron tanulsz. Nézz utána. Ahogy matematikai alapszakot, fizikát és egyéb ilyen alapszakot is. Ott a felvi hajrá.
2019. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Inkabb azt áruld el nekünk miből van 3 diplomád?
2019. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

" Biologia alapszakot Bolcseszkaron tanulsz. Nézz utána

"


Khm....


Hm??


felvi szakkereső


na akkor várom a (szánalmas) kimagyarázását hogy nem is így....


Hm?


[link]

2019. szept. 23. 13:10
 17/29 A kérdező kommentje:

"Biologia alapszakot Bolcseszkaron tanulsz. "


Azért hívják TTK-nak "Természettudományi Kar "nak. Mert bölcsész. Világos....

2019. szept. 23. 13:12
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

1. Erre külön kell jelentkezni, ha nem tetted akkor nem fognak keresni.


2. Régen nem volt DPR


3. Bizonyos szakoknál nem készítenek felmérést. Ezt az adott Kar határozza meg.


4. Ha van felmérés értesítés nélkül is kitöltheted. Érdeklődj az adott intézményben.

2019. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
68%
A nagy lókakit érdekli mire mentél a végzettségeiddel, nem hogy még az egyetemet...
2019. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
26%
Félsz elmondani hogy milyen diplomáid vannak, vagy mi? Ha nem értesítenek is ki, szépen felhívod az egyetemet, hogy mikor van felmérés róla. 15 ev alatt nem jutott eszedbe? Apropó bölcsész diploma, 3 is. Írni nem tanultál meg közben?
2019. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!