Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a győri iskolai...

Mit gondoltok a győri iskolai késelésről?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem az a véleményem, hogy mivel sem a személyeket, sem a körülményeket nem ismerem, nem tudom megállapítani, hogy jogos volt-e.


2019. dec. 5. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Azonnal kérd szakember segítségét, ha nem tudod megállapítani, hogy jogos volt-e! Nagy valószínűséggel te is pszichopata vagy, megfelelő kezeléssel még megelőzhető, hogy valakit megölj, mert eléd áll a sorban, leszólja a munkádat, nem adja meg a neked járó elismerést vagy mert hármast ad a dolgozatodra.
2019. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az a 3-as csak az utolsó csepp volt a pohárban.
2019. dec. 5. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szóval ha nekem szar kedvem van és kapok egy rossz jegyet - mellesleg a 3-as nem olyan rossz -, akkor jogom van megszúrkálni bárkit. 🤷🏼‍♂️ Veled is bajok vannak.
2019. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem véletlenül írat a szakember segítségét, illetve a pszichopata jelzőt. Nincs olyan, hogy utolsó csepp volt a pohárban, úgyhogy leszúrom a tanárt. Ha ilyen súlyos problémái vannak egy tanárral, akkor váltson iskolát, vagy beszéljen szakemberrel.

Nem egy bentlakásos egyházi iskolában volt, ahol naponta erőszakolta meg a tanár, és ahonnan nem volt menekvése, így olyan mély lelki sebeket szerzett, hogy nem látott más kiutat, mint végezni a tanárral, vagy magával. Mindössze szegény még nem kapott 4-esnél rosszabb jegyet életében, és nem tudta feldolgozni. Valószínűleg úgyis kihozzák majd, hogy pszichopata és emiatt nem volt beszámítható állapotban.

2019. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
2 napja meg az Óbudai Egyetemen lett öngyilkos egy diák (kiugrott a 4.emeletről). Most meg a késelés. Valami nagyon nincs rendben a magyar oktatással.
2019. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Jogos volt e????

Soha, semmilyen esetben nem jogos megkísérelni kioltani valaki életét...

2019. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogos biztos nem volt, hiszen hármast adni vagy pocsék tanárnak lenni nem emberölési kísérlet, amire jogos lenne emberölési kísérlettel válaszolni. (Bár úgy gondolom, hogy ha sokan egy szuper tanárnak köszönhetik, hogy sikereket érnek el az életükben, akkor egy rossz tanár is felelőssé tehető azért, ha valaki lecsúszik az álmairól, de durva lenne emiatt bárkit megkéselni.)


Én nem ismerem sem a tanárt, sem a fiút, sem a fiú családját, de mindkegyiküket mélységesen sajnálom. Szerintem ez egy tragédia, amiben mindenki veszített, és ha úgy nézzük, a fiú veszített a legtöbbet, mert gyakorlatilag ezzel a pár perccel tönkretette az egész életét. Rettentő nagyot hibázott, és szörnyű, hogy senki nem volt körülötte, aki egy kis lelki segítségnyújtással ezt megelőzte volna neki.

2019. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nfruskaa válasza:
100%
Ismertem a srácot,egy suliba jártunk annó,és még nem is lakott tőlem messze.Nem gondoltam volna hogy ilyet tenne,de egyáltalán.Tudtommal mentális betegségét nyáron megállapították,és járt pszichológushoz is.
2019. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!