Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti miért hagytátok abba az...

Ti miért hagytátok abba az egyetemet?

Figyelt kérdés

Én valahogy utáltam azt a közeget, ami ott volt. Sok nyálverő apu-anyu gyereke, féreg kötözködő tanárok, meg valahogy irritált az egész "tanulás". Nagyon irritált az a műmájerség ami ott folyt, ha tovább maradok annál a pár hétnél, biztos tragédia lett volna :D



Egy okj tanfolyam is ilyen, vagy oda már normális emberek/tanárok járnak?



2020. jan. 11. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Persze, biztos van kocsija, lakása:D
2020. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem nem tetszett az, amit tanultam. Nem érdekelt és tudtam, hogy soha sem fogok abban elhelyezkedni. Most készülök újrafelvételizni egy másik szakra, ami sokkal jobban tetszik.

21/L

2020. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egy okj tanfolyamon emberiek a tanárok(legalábbis az enyémek azok voltak), és nagyon jófejek, engedékenyek, nem cirkulszolnak a hiányzások miatt(mert nem is írják), nagyon jó. Én először szakmát szereztem, aztán mentem egyetemre, egyetem mellett vállalkozó vagyok, jól keresek, nem értem miért lennék ettől szerencsétlen. Egyszerűen nem lehetek életem végéig vállalkozó, és szeretnék egy olyan diplomát amiben szinte bármikor dolgozhatok.
2020. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv aki azt hiszi, hogy az állami ingyen van.
2020. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!