Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár nem írja be a jegyeket...

A tanár nem írja be a jegyeket. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyes tanárok a digitális naplóba nem írják be a jegyeket, vagy rosszabb jegyet írnak. Ha szólok neki kiderül hogy nem ért hozzá, nem tudja átjavítani ezért 5-ösöket ír be hogy az átlagom visszaálljon, csak hogy így nehezebb javítani a megnövekedett jegyek száma miatt. A másik tanár pedig nem írja be a jegyeket és ezért félévkor 1 jeggyel rosszabbat kaptam, mert mikor szóltam neki, már kiderült hogy lezárt.Mit tudok ilyen helyzetben tenni?

2020. jan. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj az osztályfőnöködnek és a szüleidnek, vagy a suliban egy másik tanárnak, mert ez nem fair a diákokkal szemben, és ilyet nem csinálhatnak
2020. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Én annyiban hagynám a dolgot. Ha szólsz másoknak szerinted a következő félévben nem száll rád a tanár?


Rosszabbat is tehetsz magaddal ezzel, erre is gondolj.


Vannak ilyen emberek. Túl kell rajtuk lépni.

2020. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnökömnek szóltam, ő is párszor szólt már a tanárnak, de eredménytelen.Nem hiszem hogy rám szállna, azt se tudja, hogy hol van.
2020. jan. 25. 14:39
 4/5 chtt ***** válasza:
100%
Nehogy már ne tudja javítani, ha beírni be tudta! Még én is tudom, hogy kell, pedig tök szőke vagyok a technikához. Ha krétát használtok, simán bemegy az értékeléshez, rákattint az osztályzatra, és máris felugrik az ablak, ahol törölheti vagy javíthatja... és a lezárt jegyet is lehet javítani a osztályozó konferenciáig (ha az már megvolt, akkor gáz, nálunk csak hétfőn lesz - tehát hétfőig még én is javíthatnék a szerdán zárt jegyeken). Amúgy meg adhat átlagon felüli jegyet (azért nemigen szoktak reklamálni, ha vártnál jobbat kapnak;), csak alulit nem... Ne hagyd annyiban. Ez szimplán szemétség!
2020. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Át érzem teljesen... Nekem is egy két tanárt addig kell "nyúzni" míg be nem írja, a többség első szólás után beírja, de egyesek azt mondják, hogy bevan írva közben meg látom, hogy nincs, szerintem ez gonoszság!
2020. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!