Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok az érettségi...

Mit szóltok az érettségi javaslathoz?

Figyelt kérdés

[link]


- nem lenne szóbeli

- május 4-én kezdődne az érettségi


Persze ez csak javaslat, döntés "jövő héten esedékes".



2020. ápr. 9. 12:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
79%

Aki felvételizik egyetemre, annak kötelező. Aki nem, az választhatja, hogy az érdemjegyei alapján kap érettségi jegyet, de be lesz írva a bizonyítványába, hogy: A tanévben kapott jegyekből számolva. Felvételire nem jogosít.

Felvételire az írásbeli érettségi fog jogosítani, vagy aki testi állapota miatt nem tehet írásbelit, azok lefelelnek külön, az írásbeli időpontjával egy időben.

2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szóbelit is írásban fogják megtartani. Mindenki megkapja a szóbeli tételét is, kidolgozásra.
2020. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
"Aki nem, az választhatja, hogy az érdemjegyei alapján kap érettségi jegyet" én úgy értettem, hogy aki nem felvételizik, az kérheti az érettségire benyújtott jelentkezés visszavonását, és csak jövőben éretségizik. azt hol olvastad, hogy érdemjegyet kap az érettségi helyett?
2020. ápr. 9. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!