Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságtalanul adott egyest...

Igazságtalanul adott egyest és nem hajlandó törölni.Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Szombat volt a határideje egy esszének irodalomból.Én este 9 órakkor küldtem el neki,de már egy órával előtte beírt egy karót.Másnap reggel ,azaz tegnap írtam neki,hogy legyen szíves kiszedni az egyest,mert határidőn belül voltam (június 6.más nem volt megadva,azaz 23:59-ig lehet ilyenkor elküldeni).A válasza nem volt,mert hogy határidő lejárta után küldtem el.Ez nem igaz,van képem is róla,hogy este 9kor már le volt adva a feladat.Írtam az osztályfőnöknek,próbált vele beszélni,de nem hajlandó törölni.

Ilyenkor mit lehet tenni? Szerintem nekem van igazam,mert pontos időt nem adott meg,csak hogy 06.06 és én elküldtem neki aznap.



2020. jún. 8. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Tudod, mi jár annak, akinek igaza van?

A szája.

Ennél nagyobb igazságtalanságok is fognak érni az életben. Szokj hozzá.

2020. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de nekem a jegyem múlik ezen.Jövőre érettségizem és kellenek a pontok.Nem szeretném ezt annyiban hagyni.
2020. jún. 8. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem haragszom.

Hosszútávon akkor sem fogsz jobban járni. A későbbiekben ott fog alád tenni a tanár, ahol csak kedve tartja, te pedig nem fogsz tudni tenni semmit (még annyit sem, mint most). Ha pedig a tanár egyáltalán nem partner, fejre is állhatsz, akkor sem fog változtatni.

2020. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Van aki úgy érti hogy június 6-ig kész kell lenni, hogy június 5, 23:59-ig be kell adnod.
2020. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk konkrétan szoktak fogalmazni a tanárok, tehát június 6. 23:59 a határidő.

A többiek mikor adták le? Más is járt így?

2020. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokán mások is így jártak.Nem hiszem,hogy úgy érti,hogy június 5-ig kell kész legyen,mert eddig semmi problémája nem volt,ha a határidő napján küldtük el.Például ha március 24. akkor aznap is lehetett küldeni és nem szólt egy szót se.Megköszönte ,hogy szépen elkészítettük és kész.A classroom sem írja ki,hogy késedelmesen leadva,mert úgy van beállítva,hogy június 6,és akkor aznap még lehet.
2020. jún. 8. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csoportosan tessék írni egy hivatalos email-t bárkinek aki a tanár felett van. Biztos van valaki aki a körmére néz.

Ha nem adott meg pontos időt, az szintén az ő hibája, legközelebb majd pontosabb lesz.

Ne tessék már ennyire örömet lelni az egyesek osztogatásában..

2020. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjetek ofőhöz. Írjátok le a neveket, hogy pontosan kit érint (mert ha annyit írtok, hogy hát pár embert még talán érint, abból semmi nem lesz) és mi ahelyzet, ki mikor adta le, mi volt a pontos utasítás és feladat.
2020. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is jártam már így. Mivel az a tanár jó fej volt, ezért csak szépen megírtam neki, hogy időben leadtam, és szeretném, ha az az 1-es ki lenne törölve.
2020. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!