Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért adta meg a tanár az...

Miért adta meg a tanár az osztálytársamnak 1,65-re a kettest neki matekból?

Figyelt kérdés

Nagyon igazságtalanságnak tartom, mert tavaly engem 1,92-re buktatott meg engem ugyanabból a tantárgyból és akkor sokkal nehezebb volt minden! Mellesleg igaz, hogy én nekem a javítóvizsgámon nagyon jó eredményt értem el és sokat is készültem.

Nem irigységből, vagy haragból, de mégis miért ennyire igazságtalan? Emellett idén sokkal könnyebb és lazábban volt tartva a tanév és így sikerült neki.

Mellesleg azt az 1,65-t is úgy szerezte, hogy néhány online feladatot elkért az okosabbiktól. Én meg idén megszenvedtem (saját magam segítség nélkül) a hármast.

És a tanár a pofámba vágta még tavaly júniusban hogy "kettő egész alatt soha senkit nem fogok átengedni, amíg tanítok!". Ekkora kamut!


És akkor a lány elküldi nekem a jegyeit (próbál barátkozni velem):

[link]

Hogy tudta ilyen könnyen megúszni az egészet? Ti is igazságtalannak tartjátok?



2020. júl. 6. 21:53
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Azt értem, és köszönöm az együttműködést.

De most komolyan, lemásolja valakinek a másik dolgozatát, aztán kap arra egy jó jegyet, majd a tanár elfogadja és átengedi, amire tudja jól, hogy ki volt másolva!?

2020. júl. 6. 22:28
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
És be tudja bizonyítani, hogy másolva volt?
2020. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lenne meg a 2. félévben a 2, ha nem írja be a felzárkóztató órai munka ötöst, amiért meg se küzdött.
2020. júl. 6. 22:30
 14/54 anonim ***** válasza:
90%
Bebizonyítani nem tudná, ezért jobban teszi, ha nem megy bele egy ilyen konfliktusba.
2020. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
95%
Manapság a tanároknak semmi fegyvere nincs, ha meg is vádolná,hogy csalt a diék, még a végén ő jönne ki belőle rosszul :DDDD
2020. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Most már tárgytalan, a bizonyítvány a kezében. Fú, bárcsak nem lettek volna korlátozások, akkor tuti megbukott volna 3-4 tantárgyból. Majd jövőre, az utolsóban úgyis megbukik. :D
2020. júl. 6. 22:33
 17/54 anonim ***** válasza:
89%

"a végén ő jönne ki belőle rosszul :DDDD"

És mi ezen a röhögnivaló?

2020. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
44%
Ártott neked, hogy ilyeneket kívánsz neki? Vagy féltékeny vagy rá? :DDD Jó szánalmas vagy kérdező xD
2020. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Hát de én megszenvedek mindenért, hogy meglegyen a tanév, ő pedig csak úgy ától cettig mindenből átmegy.. Ha te lettél volna ilyen helyzetben, hogy reagáltál volna!?
2020. júl. 6. 22:36
 20/54 anonim ***** válasza:
16%
#17 Az egész szituáció, hogy itt tartunk. Manapság tanárnak lenni talán az egyik legrosszabb, mert a semmibevétel mellett, még a diákok többsége is hányadék. Nem adod meg a jobb jegyet, bejön az egész pereputty. Tervezek is szakmát váltani:)
2020. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!