Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE Bionikások! Mennyi...

PPKE Bionikások! Mennyi szabadidőtök van a tanulás mellett?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam és felsőbbévesektől is azt hallottam, hogy első évben semmi szabadidőjük nincs, mert hétköznap késő délutánig suli, az állandó számonkérések mellett pedig hétvégén is végig tanulni kell.

Tényleg annyira felőrli a szak az ember összes szabadidejét, hogy nem tud időt fordítani a barátaira, családi programokra főleg az első két évben?

Vagy azért meg lehet oldani, hogy alkalomadtán (mondjuk havonta 1x) egy kisebb buli beleférjen?


Köszönöm a válaszaitokat!



2020. júl. 28. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok.😅

Tényleg nagyon be van táblázva az első 2 év, a harmadikról még nem tudok nyilatkozni. Persze 1-1 buli belefér, kell is. Ha nem csúszol semmivel és jó jegyeket szeretnél szerezni, akkor a munka viszont ki van lőve egyetem mellett.

2020. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!