Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átmenjek-e a másik iskolába?

Átmenjek-e a másik iskolába?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy iskolát váltsak-e ugyanis utálom az osztályom. Nem bántanak, csupán nem tudok kivel beszélni. Két éve járok ide, de most gondolkodtam ezen. A másik suli messzebb van kicsivel az otthonomtól, és minden helytől ahova külön járok. Erősebb suli is kicsivel. Lehet kell majd felvételit írnom az átjelentkezéshez. Nagyon félek, mert lehet jobb lesz vagy rosszabb az osztály. Nem tudom, hogy hogyan döntsek.


16/L



2020. aug. 12. 09:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég spontán döntés volt :D
2020. aug. 14. 02:18
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Igazabol amikor eloszor elolvastam a kerdesed, megfordult bennem az a gondolat, hogy egy ilyen butasag miatt felesleges lenne iskolat valtanod.

Azonban aztan belegondoltam, hogy en is pont ilyen helyzetben voltam az altalanos iskolas felsos eveimben, 1-2 ember kivetelevel senkivel sem beszelgettem, emellett meg le is voltam nezve.

Mostani fejjel talan akkor jobb lett volna atlepnem egy masik iskolaba, de vegul kibirtam. Most kozepiskolaban teljesen megtalaltam a helyem. Neked azt ajanlom, hogy még esetleg várj novemberig-decemberig, hatha valtozik a helyzet. Baratokat tudsz szerezni mas osztalyokbol is. Esetleg at is iratkozhatsz az evfolyamod masik osztalyaba (mar ha van).

De szerintem felesleges tobb idot varni, lehet hogy egy masik iskolaban sokkal jobban erezned magad.

2020. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, végül felvettek ebbe:) és mint mondtam erősebb, szóval aki gondolkodik még ilyenen, az nyugodtan próbálja meg.
2020. aug. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!