Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fasori Gimnáziummal kapcsolatb...

Fasori Gimnáziummal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tanárok?


Oda szeretnék felvételizni, de hallottam pár furcsaságot...



2020. aug. 12. 17:28
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%
Végül melyik iskolába mentél kérdező?
2020. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
19%
Még mindig oda járok és igen vannak barátaim.
2020. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
62%

#9, #12

Mekkora egy szánalomgyár vagy...

Meg is érdemled, hogy oda járj!

Pont az ilyen véglényeket várják oda a legszívesebben, mint amilyen te is vagy!

Csak az oltogatás, meg az okoskodás.

Nagyjából 3 sorra voltál képes, de sikerült bemutatkoznod (meg az is lejött elsőre, hogy oda jársz, hozod a szintet rendesen)!

Jobb helyre ne is kerülj :D

2020. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
66%

9 és 12


Ezt nem hiszem el! Erre a privát üzenetre tényleg szükség volt???

Ha neked ettől jobb akkor tessék...


De azért bemásolom, csakhogy lássák a többiek milyen stílusú tanulókat támogat ez az iskola.


Nekem már elegem van az egészből. Folyamatosan negatív dolgok érnek ezzel az iskolával kapcsolatban. Mostmár el akarom felejteni végre!

Ígyhát befejezem a témával való foglalkozást!

Nyugodtan lehet írogatni, privátban mocskolódni.

(Ahogy 9 és 12 hozzászóló csinálta!)



,, Hello!

Most mit rinyálsz te h @lye pics @, még írni sem tudsz de osztod az észt kéretlenül.

Azért mert neked sz@ r az életed meg nincsenek barátaid attól még jó a Fasori, csak te vagy gyenge!

Ezen kéne elgondolkozni te diszleksziás!,,

2020. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
10%
Bocsi de ezt nem értem te írsz rám és berakod ezt a szart mintha én írtam volna. Nem már komolyan ennyire vitted hogy nincs jobb dolgod? Istenem igen 3 sort írtam és akkor mi van? Nekem szerencsére nem ennyit sikerül majd összehoznom értettségin mint neked. Könyörgöm nőj már fel.
2020. okt. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
70%

Ha mindenképpen evangélikus gimnáziumba szeretnél járni én a Deák térit ajánlom. Jó iskola odajár néhány rokonom most is. Elég erős iskola nem könnyű bekerülni. Személyes tapasztalatom (igaz ez több mint 10 éve volt) hogy a felvételi eléggé pofára megy sajnos, ha nem vagy nekik szimpatikus nem fognak felvenni hiába tanulsz jól.


Mindenképpen ajánlom, hogy jelölj meg más iskolát is. Szerintem jól járnál egy viszonylag magas szinvonalú állami gimivel is (nem tudom merre laksz de a kerületek többségében van ilyen, pl Városmajori Gimi, Veres Péter/Pálné stb).

2020. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
77%

#13as voltam.

Nem tudom, hogy ki kinek írt, de nekem is jött egy lekezelő privát, és nekem Puddles16 írt!

Büszke lehet rád a Fasori, meg a szüleid!

2020. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
79%
Szóval ha esetleg mégse vennének fel a Deákba semmiképp se legyél magad alatt. Sajnos nagyon kevés embert tudnak felvenni és egyeseknek vallási protekciója van. Ha elutasítanak akkor sincs semmi veszve tedd magad túl rajta és legyen B terv. Persze drukkolok hogy felvegyenek kérdező. Én személy szerint ajánlanám B tervnek a Fasorit de úgy látom most mások a tapasztalatok.
2020. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Telekibe vettek fel, de gondolkodom átmenni a Fasoriba...esetleg még vélemény?🙏😕
2020. nov. 27. 21:15
 20/52 anonim ***** válasza:
87%
Hát én eleinte azt mondtam, hogy ne, de visszagondolva azért szép évek teltek el itt, meg igazából nemcsak a tanárok hibája volt, hogy nem tudtam hirtelen továbbtanulni. Szerintem a Fasoriba menj:)
2020. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!