Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fasori Gimnáziummal kapcsolatb...

Fasori Gimnáziummal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tanárok?


Oda szeretnék felvételizni, de hallottam pár furcsaságot...



2020. aug. 12. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
86%
Ne a Telekibe menj, nálam akik odamentek, eléggé lezülöttek lettek. A fasornak meg van akkor is a szellemisége. (20as voltam, gyógyszerészhallgato :))
2020. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, nem tudom, hogy mennyi válasz kéne még...

Elszomorító az ottani helyzet.

Nem kéne PONT a fasorival kisérletezni.

Még akkor sem ha kikerült onnan egy gyógyszerészhallgató.

Inkább utazz egy jobb/másik suli miatt többet, mint egy ilyen sz.r(nyű) közelben lévő rémségért.

Kaptál elég választ!

Hidd el, jobb választás.

De ha te is be akarsz lépni a "fa"sorba, hát Isten segítse az utadat! És ezt őszintén mondom/mondjuk! :D

4 évről van szó (persze nem neked), 4 év...

Sok idő, és talán a legfontosabb, ne rontsd el!

2020. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
39%
Ja, nem miattuk lettem az, teljesen egyedül készültem fel 0ról a bioszra, kémiára :) de jobb mint a teleki az biztos, még igy is azt mondom
2020. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
79%
Igazából te tudod mennyire jön be neked a Teleki. Bár amit írsz az alapján azt látom nem annyira. Ha nagyon rossz mindenképp megéri váltani, persze ha valahova átvesznek.
2020. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
51%
Melyik iskolaba mentél?
2021. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim válasza:
85%
Juj miket látok itt! Nyelvire járok most a fasorban. Egy kezemen meg tudom számolni a jó tanárokat. Én 6. óta járok oda, és nagyon megbántam hogy nem felvételiztem nyolcadikban Elég gáz, hogy minden tanár azt hiszi hogy az ő saját tantárgya a legfontosabb a világon, hogy a kémiatanár elvárja a NYELVI tagozattól a kémia érettségit, hogy az alsós (6,7,8) angoltanárom konkrétan a büdös életben semmit se tanított, hogy a fizikatanár minden f*szságról hajlandó beszélni, csak az anyagról nem, és még sorolhatnám. Nekem elég komoly terveim vannak a jövőre nézve, minél hamarabb megpróbálnék egy meghallgatást egy külföldi zenei cégnél, ha kell ledolgozom az 50 órát nyár elején, leteszem az angol középfokút, csak EL INNEN! Félévkor lett volna lehetőségem elmenni, csak azért maradtam itt, mert azok a tantárgyak amik nekem fontosak, és élvezem őket, azokból tényleg jó tanárok vannak (legalábbis nekem jók jutottak)
2021. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
0%
"Eltörték a karomat, felgyújtották a hajamat..." Ezen megdöbbentem. Hol történhetnek ilyenek? A kollégiumban? Vagy a szünetben? Vagy suli után az utcán?
2021. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
15%

27-es

Nyugi ez csak kamu

2021. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim válasza:
96%
Köszi a választ 28-as. Sok gimnáziumról olvastam véleményeket, de a fentiekhez még csak hasonlókkal sem találkoztam. Mintha egy vidéki szakmunkásképzőről lenne szó a 70-es évekből.
2021. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
16%
Hogy ezt ti így ketten (vagy magadba, ki tudja) megbeszéltétek...
2021. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!