Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fasori Gimnáziummal kapcsolatb...

Fasori Gimnáziummal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tanárok?


Oda szeretnék felvételizni, de hallottam pár furcsaságot...



2020. aug. 12. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
79%

Bizony bizony... bár valakinek ezek szerint nehezen megy a matek xD

De még büszke is rá :D

(Tisztázás végett nem a 39-ről van szó)

2021. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
82%

Ezek azért tényleg kemény dolgok, eltörték a kezét, felgyújtották a haját. Persze ha megtörtént ez van, sajnálom azt akivel ez megtörtént. :(


Azért számomra kicsit tényleg meglepőek ezek a dolgok. Ilyen hírhedt ez az iskola, fogalom valóban???

2021. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen incidensek az iskolák többségében sajnos előfordulnak. Ha nem is gyakoriak, de előfordulnak. Aki ezt tagadja az nem járt középiskolába. Persze nem korrekt egy iskolát kizárólag 1-2 negatív tapasztalattal rendelkező diák véleménye alapján értékelni.

Tudok más iskoláról is, ahol késsel szurkálták egymást a tanulók, drogproblémák vannak. Néhány helyen még a tanárt is megverik, bár ez utóbbi tényleg az alacsony színvonalú gyűjtőiskolákban fordul csak elő.

2021. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
88%

Ha már ennyien hozzászóltok, azt szeretném kérdezni, van-e egyáltalán normális iskola Pest megyében/Magyarországon? Vagy mindenütt züllött drogosok vannak gyenge, unott, erőszakos tanárokkal?

Szerencsére én külföldön jártam iskolába, de nagyon tartok attól, ha egyszer gyerekem lesz, mit fogok vele itt csinálni..

Van Fasoris ismerősöm, boldognak látszik. Az egyik iskolában, ahol én is tanítok-rendőrség sétál a folyosón, időnként elvisznek valakit..De az nem gimnázium, bár vannak olyan alakok, hogy kár is (nyóckeri idill).

2021. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
19%
Végre egy értelmes válasz! Én is élvezem a Fasort most vagyok 10.es
2021. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
82%

Az kellett volna a fasoriba is hogy rendorok maszkaljanak fel és ala !

Talan elvittek volna par tanart is ...

Amugy meg igen sajnos keresni kell masikat a fasorin kivul .

A 45-os jol erzi magat ott :D egeszsegere .

De azert vannak mas iskolak is .

Itt ennel a kerdesnel a fasori volt a teriteken .

Jottek valaszok es egyet tudok erteni sokkal !

Szoval nem csak ez az iskola letezik .

Akit erdekeltek a tapasztalatok azok olvashattak itt nehanyat aki ennek ellenere is oda akar menni hat lelke rajta .

Nem lehet mindenkiert felelosseget vallalni .

Amit megtehettek a valaszolok megtettek .

Nehannyal levelet is csereltem pedig en mar kijartam egy ideje am megis szomoruan olvastam hogy pozitiv iranyba semmi keppen nem javult a helyzet .

Amit tanacsolni tudok neked 44-es az az hogy opciokent semmi keppen ne szerepeljen az iskola valasztas idejen a fasori .

Akinek mas a velemenye en nem szolom le .

Boldog embert mindenhol lehet talalni .

Ebbe nem lehet bele kotni de az olvasottak alapjan minden keppen merlegelni kell mert az iskola nagyon fontos egy gyermek szamara !


UI : ' nem csak a pozitiv komment a komment ! '

2021. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
83%
Úgy néz ki ez már nem az a Fasori, ami 10 éve volt. A kommentek alapján sokat romlott.
2021. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
82%
s az igaz, hogy az egyik tanár összejött egy diákkal, s ezért rúgták ki? vagy ez kamu? :D
2021. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Ùgy tudom, az a pasas lépett le, mielôtt kirúgták volna
2021. aug. 30. 06:23
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Tudok olyan esetekről, mikor összejöttek tanárok és diákok. A tanár csendesen lelépett, mielőtt kiderült volna, vagy kezdett gyanús lenni.

Volt olyan is, aki titokban tudta tartani 1-2 évig, amíg a diák végzett.

Mindenesetre ez nem olyan máglyán égetendő, ördögi dolog. Mindhárman boldogan élnek, 10-15 éve, 2-3 gyerekkel mostmár.

Persze ez megintcsak nem Magyarországon van. Itt valószínűleg meghurcolná a hatóság és a média a tanárt és a gyereket is, tönkretenné az életüket.

2021. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!