Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fasori Gimnáziummal kapcsolatb...

Fasori Gimnáziummal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tanárok?


Oda szeretnék felvételizni, de hallottam pár furcsaságot...



2020. aug. 12. 17:28
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyára hihetetlen dolog, hogy valakinek eltörik a kezét... Sose senkivel nem történt még ilyen.

Olyat meg végképp nem hallottam, hogy egy selejtes istenb.rma azzal játszik, hogy öngyújtóval meggyújta a haját valakinek.

Tényleg, ez annyira példátlan dolgok, hogy a 27es még életében még ilyenről nem is hallott, és a 28as nagy okosan megállapítja más életek történetét 4 szóból.

Ez a nagy tehetség!


Nem is értem, hogy egyesek hogyan képzelik ezt!

Majd ő megmondja ?

Ki az az ő ?

Odajárt ?

Ismeri az iskolát ?

Egyáltalán látta ?


A kérdésre válaszoltak a tapasztaltaik alapján az emberek.

De majd valaki, 4 szóval lerendezi, majd eldönti, hogy mi a kamu és mi nem.


(Annyira kamu, hogy nevek voltak felsorolva. Némelyik tanár ezek közül olyan hírhedtségre tett szert, hogy más iskolában is hallottak róla. Közülük az egyik rendszeresen feküdt le a diákjaival. Hogy ez mennyire kamu ? Járjál utána, mert van híre. Ha tényleg érdekel!!)


Amúgy meg az is érdekelne, hogy mit tudsz te a 70es évekről ? :D

Ismerted a Taurust, a Minit, a Kex-et, a P.mobilt, a Deák Bill illetve Hobo Blues Bandot ?

Radics Bélát ? :D

Hogy utóbbi Cream-et, Hendrixet, Led Zeppelint játszott ? :D


Nem csak a 70es években voltak á11atok!

Biztos a sok kis elkényeztetett onnan vette azt a gyújtogatós ötletet.

Gratulálok, hogy feltártuk az ötlet származási helyét :D


Itt az őszinte válaszolók hoztak fel olyan dolgokat, amiket "csak úgy" kitalálni nem lehet.

A fantázia sosem tud olyan színes lenni, mint maga az élet.

De ez a 4 szó "Nyugi ez csak kamu"...

Na majd ez lesz a mérvadó.

Tele van érvekkel, mindennel amitől hiteles lesz valami.


S.ggnyalók meg mindenhol vannak.

Több forgatókönyv is fennállhat.

Vagy fogalma sincs a "fasori" fogalmáról (mert ez már fogalommá nőtte ki magát, "fasoris" mint jelző) -ezt is tudni illene...

Vagy annyi köze van hozzá, mint a kis egérnek aki a disznóólban született. (És disznónak képzeli magát)

Vagy csak simán egy kékvérű, akinek kinyalták a v.lagát.

Az utóbbiból is rengeteg van.


De abból a 4 szóból nem derült ki, hogy bármi köze is lenne a fasorihoz.

De annál bölcsebb és velősebb volt.

Gratuláció érte.

Annak is aki erre a 4 szóra feltesz mindent.

Pókerezni már ne menj(etek) el.

Egyik blöffölni nem tud, a másik meg elhiszi, hogy jó kártyája van és mindenki másnak rossz, mert megvakarták a fejüket :D


De higyjél annak akinek akarsz!

Majd meglátod milyen, vagy ha már túl vagy a középsulin, (és netalán közöd sem volt soha hozzá) akkor felesleges ide írkálni és hazugnak nevezni nem 1 hozzászólót.

2021. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
41%
Igen 8 éve járok abba az iskolába. Sok történetet hallottam sok tanártól, takarítótól sőt meg a karbantartótól is, aki már 20 éve ott van. Bizton állíthatom, hogy ilyen sztori nem volt köztük. Hidd el igaz, mert ezek imádnak pletykálni:D
2021. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
68%

Ja...senkinek nem törték el a kezét xD

Ide kell jelentkezni.

Ez az a suli, ahol ilyen nincsen!

Hiába mesélte el az a pár ember a tapasztalatait, a 20 éve ott dolgozó takarítónő elmondta a 8 éve odajáró diáknak (valószínűleg rákérdezett, bár ki tudja...ha már így mondja, biztos így van) hogy mi volt és mi nem.

Nem tudom, hogy mire jó ez neked...

Annak örülök, hogy neked nem gyújtották fel a hajadat :D


Csak hogy rendben legyenek a dolgok :

Én (meg a többiek) bizton állítom, hogy megtörtént esetek hangoztak el.

Lehet, hogy nem jó reklám a sulinak, nem lehet vele dicsekedni, de megtörtént.


És azoknak a diákoknak a szemébe is belemondhatnád, hogy "hidd el, csak képzelődtél, ezek mind nem történtek meg veled"

Háta sikerül meggyőznöd őket.


A kérdező kérdésére válaszolva lett, ha te máshogyan élted meg az ottlétedet, örülünk neki.

De nevezz hazugnak emiatt bárkit is.

A te életed örülök, hogy sínen van.


Akik meg írtak, és "feltépték" a sebeiket, azoknak külön köszönet, meg gratuláció, hogy tudtak erről beszélni, és hogy megosztották velünk.


Felnőtt módjára beszéltek róla.

Nem elkezdték orrba szájba f.kázni és telerakni káromkodással a mondandójukat.

Tehát itt nem valami feldühödött gyerek kitalált fröcsögéséről van szó.


A saját tapasztalatodon kívül nincs másnak helye (értsd: rágalmazni).


Köszike!

2021. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
95%
Aha hat jo remélem azóta találtál terapeutát.
2021. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
94%
En ezt nem értem 30 eve történt te magad mondod, hogy azok a tanárok mar ott se vannak. Akkor miről beszélünk? Én nem járok oda pár éve felveteliztem, de nem vettek fel. Eszembe se jutott itt véleményt kérni. Mostan egyik barátnőm jár oda o szokta mutatni ezeket a gyönyörűségeket, amiket ide irkalnak. Xd
2021. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
79%
Honnan jött neked a 30 év ?
2021. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
95%
Fellengzősen belekötött valakibe, hogy azt se tudja milyen volt a 70-es évek. Ez arra enged következtetni hogy már akkor élt vagyis nem most járt az iskolába.
2021. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti, igazából az én időmbe (2012-ben érettségiztem a Fasorban) is voltak bántalmazások. Engem az osztályból egy fő piszkált nagyon, még 2-en csatlakoztak hozzá. Szerencsére három év után kirugták az illetőt (nem szeretném megnevezni), utána az utolsó másfél évem már jó hangulatban telt.


Ezt leszámítva szerintem rendben volt az osztályközösség, van néhány barátom is a volt osztályomból. A tanítás színvonala megfelelő volt, bár nem az a legleg (a Deák Téri biztos színvonalasabb), de elfogadható. Az osztály nagy részét felvették oda, ahová szeretett volna menni érettségi után (köztük engem is). Azóta már vegeztem is az ELTE vegyesz mesterszakán.

2021. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

Szóval 30 éve volt 1970...

Oké xD

Fasoris matek xD

Világszínvonal!!

2021. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
51%
Az már 50 éve volt, te lüke.
2021. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!