Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak érettségi után?

Mit csináljak érettségi után?

Figyelt kérdés
Ebben az évben érettségizek de még nem tudom mihez kezdjek utána.Egyetem mellett is gondolkodom amelyek igazából érdkelnek az a boltok világa és a tévézés világa bár ott azt hallottam nehéz bekerülni,esetleg tudtok e még más valamilyen mostani szakmát amivel jól lehet keresni.
2020. aug. 24. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég sok szakmával lehet jól keresni, de a kérdés az, hogy téged mi érdekel. Hiába írnàm azt, hogy víz-gàz-fűtés szerelőként jól lehet keresni, ha téged az nem érdekel.

Egyetem, TV: Média, vagy esetleg televíziós műsorkészítő, de biztos van még pár hasonló szak/FOSZK, nézz szét a felvi.hu-n.

Egyetem, bolt: Valamilyen marketing szak. Ha nem egyetem, akkor van okj-s kereskedő/eladó, meg boltvezetői. Esetleg, ha reklámokkal szeretnél foglalkozni, akkor van arra is képzés (bár annak nem tudom most hirtelen a nevét).

Először azt kéne mindenképp eldöntened, hogy egyetemre szeretnél menni, vagy okj-ra, ha okj-ra akkor van oldal, ahol az összes képzést részletesen összegyűjtik, leírják melyik mit csinál, ha egyetemre, akkor segítségedre van a felvi.hu weboldal.

2020. aug. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!