Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon félek a középiskolától....

Nagyon félek a középiskolától.. Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én most jelenleg szakközép iskolába megyek. Félek hogy engem fognak kinézni..
2020. aug. 25. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj.:D

De amugy viccen kívül, tényleg ne. Nem tudom hányan lesztek egy osztályban, mi 30+an voltunk. Ne aggódj, nem valószínű, hogy pont téged fognak kinézni. Beszélgess, barátkozz velük.🤗

2020. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15-en leszünk. Hát megpróbálok nem ezen rágódni. :) Köszi a válaszod.
2020. aug. 25. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban ritka akit mindenki kinéz.

Saját példám, engem utált kb 20 ber, de volt kb 120 haverom akikkel bármikor tudtam hülyéskedni vagy legalább beszélni pár szót. Olyan nem lesz hogy mindenki teljesen kedveljen még akár osztályon belül sem.

Viszont a középsuli az teljesen más világ, nem nagyon nézik ki az embert semmiért csak akin találnak valami fogást és látják hogy lehet vele szórakozni. Csak egy példa, van pl egy akkora pattanás a homlokodon hogy már saját gravitációs mezeje van. Igazából a kutyát nem érdekli :D De attól még elsütnek pár viccet, ha ettől kiakdsz akkor ezt szórakozásnak veszik. Ha meg esetleg teljesen hűvös maradsz vagy te is poénkodsz akkor meg leállnak.

Középsuliban már érettebbek az emberek mint általánosban. Ha ott nem néztek ki akkor itt se fognak. Ha ott kinéztek akkor itt jobb lesz. Így vagy úgy de nyersz. Csak nyugalom, jó tanulást és sok sikert :)

2020. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben van! Kicsit megnyugodtam. :) Általánosban volt pár balhém, de nem volt nagyon durva a helyzet. :) Köszi a te válaszodat is.
2020. aug. 25. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félni. Teljesen új dologba fogsz bele csöppeni. :D Itt már azért (többnyire) felnőttként kezelik a diákot a tanárok, így ők (99%-ban) nem fognak kinézni. A diákokkal kapcsolatban, ha nem tapló gy*kérként viselkedsz mindenkivel akkor velük se lesz baj. Nem olyan, mint általánosban, hogy terrorizálják folyamatosan azt akit nem bírnak. Mindenki csinálja azt amit akar, pl fiúként járhat bárki pink ruhában is senki nem szól érte. Tényleg senki nem szól. A lányokon lehet 10 kg vakolat is, egyetlen egy ember se szól érte.
2020. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt 3-4 ember akik nem szóltak soha senkihez, na őket kinézték nagyon durván. Fiú osztályba jártam (vagyis hárman voltunk lányok), voltak az osztályban "főnökök"(az egyik csaj, meg neki a barátai), stréberek, kockák, meg azok akiket mindenki kinézett. Ha kialakul a "főnök" csapat, akkor próbálj meg hozzájuk verődni, és akkor biztos nem fognak kinézni. Szomorú, de ez van, ez az igazság, ha tartod a zárkózott, nem szólok senkihez, csak tanulok figurát, akkor ki fognak csinálni a legnevesebb iskolában is. Olyan nincs, hogy csak és kizárólag normális emberek járnak egy osztályba/intézménybe, sajnos van, hogy meg sem találod ott a helyedet(én sem találtam, ugyan jóban voltam pár emberrel, de ők sem voltak valódi barátok). Szóval baràtkozz, dumàlj, ha oda kerül a sor, akkor bulizz, ne legyél begyepesedett, zárkózott ember, mert annak nem lesz jó vége. Persze ezek mellett lehet tanulni is, és kell is.
2020. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!