Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Mit gondoltok,...

Egyetemisták! Mit gondoltok, mi lesz az oktatással ebben a félévben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok ti már valami biztosat erről? Nagy bennem a bizonytalanság, főleg vidékiként elég rossz így a helyzet, mert az sem mindegy most kell-e az albi, vagy mondjam fel inkább stb.

Nálunk eddigi terv szerint félig meddig online menne ki a félév, de kezdek kételkedni elindítják-e így rendesen.



2020. szept. 2. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, igen pesti egyetem. Szóval még az utazás is fertőzésveszélyes:(
2020. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok, amiről én írtam, az is Pesten van.
2020. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ma rekordot döntött a fertőzések száma és főleg fiatalok között terjed. Nem értem ha ezelőtt fele ennyi fertőzöttel lezártak mindent, most mi van..

Valaki írta a közlekedést is, na igen. Csak mire felutazom én vidékről, 3 óra buszozás.


Most az lesz a legjobb, hogy Pesten belül vannak a legdurvább emelkedések. Minden vidéki bejön, elhordja az ország összes sarkába kb ha hazamegy. Tényleg nem értem a mostani logikát.

2020. szept. 4. 09:38
 14/19 anonim ***** válasza:
És ma is újabb rekord dőlt meg.
2020. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1 héttel eltolták a kezdést (holnap kezdtünk volna).

Mostani állás szerint 1. héten mindenki maszkban mindenhol (ami azért elég durva lesz 8tól 18ig :/ ). 2. héttől évfolyam egyik felének be kell menni előadásra, másik felének online kell nézni. Gyakorlat mindenkinek mindig jelenlétiként.

Ezen kívül semmilyen infót nem kaptunk :/ Máskor hetekkel hamarabb zaklatnak minket a tanszékek azzal, hogy mit is kell majd az adott tárgyból csinálni abban a félévben, most semmi :( azért jó lenne már tudni, mire számíthatunk oktatás terén

2020. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15 az még hagyján.

Mi is kaptunk üzenetet, hogy 14-én kezdünk, bemondták mindenhol rádióban, tv-ben is bent volt a suliról a hír ma este. Tegnap kaptuk mi a hírt.

Ma estére meg megírták, hogy ja nem bocs mégse, inkább elkezdjük holnap a hibrid terv szerint.. Nem értem ennek így mi értelme van.

2020. szept. 6. 22:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Jesszus, kérdező. Ez melyik egyetem?
2020. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Bge (:

Most küldtek ki levelet elnézésért, mert hogy nem hozhatták meg ezt a döntést, mivel a minisztérium nem hagyta nekik jóvá.

De úgyis távoktatás lesz a vége így is. Ma újabb rekord fertőzés volt és még csak most indul az egyetemeken a "buli".

2020. szept. 7. 12:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez igen! ...
2020. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!