Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor fognak...

Szerintetek mikor fognak bezárni a sulik?

Figyelt kérdés
Ti miket hallotok? Mikortól lesz újra online oktatás?

2020. szept. 9. 17:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
10-es. Tavasszal kikönyörögték, hogy zárják be a sulikat. Most kiderült, hogy a távoktatás sz@rt sem ért. Most nem fogják kikönyörögni.
2020. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

"Most kiderült, hogy a távoktatás sz@rt sem ért."


Én letettem az angol felsőfokot online a márc-májusi tanulás után. előtte 2x futottam neki nem ment. De mivel otthon voltam nekifeküdtem, és csont nélkül.

Én ezt köszönhetem az online oktatásnak!

2020. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

10-es a 11-es leírta rá a választ.

12-es áruld már el abba hogy te magadtól felkészülsz a vizsgára azon mi a digitális oktatás?

A nagy büdös semmi.

A digitális oktatásnak nem nevezhető valami az amikor a tanárok jó esetben veszik a fáradtságot és elküldik az anyagot amit majd számonkérnek egy hét múlva. Vagy küldik a feladatot amit küldj vissza.

Az hogy te felkészültél otthon MAGADTÓL egy vizsgára az nem az.

És az hogy volt rá időd az azt jelenti hogy a tanárok nem küldték rendesen az anyagot.

És lehet hogy a kommentem a tanárok támadásáról is szól de nem, tudom hogy ez nekik is nehéz volt de azt aki 2 hónap alatt egyetlen egy anyagot küldött attól nem fogok bocsánatot kérni. Főleg úgy hogy 3 év alatt szinte semmit nem tanított

2020. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy te felkészültél otthon MAGADTÓL egy vizsgára az nem az."


nem magamtól készültem fel...

online órákat vettem, millió youtube videót néztem (angolul értelemszerűen)

2020. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
14-es attól függetlenül az nem az iskolai digitális oktatás. Ahol nem egyedül avgy hanem legalább még 20-an. És van még a tieteken kívűl 6 osztály...
2020. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%

"nagyon nem és kezdem unni hogy naponta ki kell oktatnom valakit"

Egyáltalán nem kell, fogd vissza magad. Ha nem lenne szabad ugyanazt a kérdést feltenni újra, a modik törölnék. Egyébként meg a helyzet folyamatosan változik, ezért is indokolt újra rakerdezni. Ráadásul nem arról szól a kérdés, hogy mi a hivatalos álláspont, hanem hogy az itt olvasgato emberek meg mások mit gondolnak.

2020. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja igen, és hogyhogy két hétre fognak csak bezárni? Ez csak remény lehet. Egyelőre még nem telt el két hét, tehát nem tudatjuk, hogy valóban lehetséges lesz-e két hét múlva visszanyitni egy bezárt iskolát. Ahol a vírus elindult a tantermekben szorosan osszezart diákok között, akik a büfénel meg eleve a nyelvi órákon meg faktokon más osztályokat is simán megfertoztek, ott akar hónapokig is tarthat a bezárás.
2020. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%

"tt akar hónapokig is tarthat a bezárás."


nem tarthat mert hatalmi szóval kinyitják ha akármi van akkor is...


Van oylan iskola ahol (figyelünk??? ) egyik osztály kizárva másik nem, harmadik osztály kizárva, 1-el melletti teremben levő nem, felső évesek kizárva, másik folyosón levő felső évesek nem....


következetlen pánikolt kapkodás semmit több...

2020. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Van oylan iskola ahol (figyelünk??? ) egyik osztály kizárva másik nem, harmadik osztály kizárva, 1-el melletti teremben levő nem, felső évesek kizárva, másik folyosón levő felső évesek nem...."

Ez melyik iskola?

2020. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az én városomban van egy gimi, amiben van pár fertôzött, de cseszik bezárni...
2020. szept. 10. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!