Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félek a következményektől!...

Félek a következményektől! Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Magyarból a múlt héten kaptunk feladatot, állásinterjús kérdésekre kellett válaszolni. Több osztálytársam is a segítségemet kérte (kb. öten), hogy hogyan kell nekikezdeni. Volt egy kérdés, amelyben egy kitalált személynevet kellett kitalálni. Ma a tanár kijavította a feladatokat és észrevette, hogy többen is ezt a nevet írták, mint én és számon kérte tőlem, hogy miért látja több helyen is ezt a kitalált nevet.

Erre én azt mondtam, hogy szakmai tantárgyból mindig ezt a mintanevet használtuk az órán (ami nem hazugság, mert tényleg így volt).

Nem tudom, hogy a többiek miért nem fogalmazták át, vagy miért nem adtak egy másik kitalált nevet.

Mindig segítőkész voltam, de most úgy látszik többet nem fogok segíteni nekik a házi feladatokban.



2020. dec. 14. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Semmi nem lesz.
2020. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmi.
2020. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fog egyest, vagy szaktanári figyelmeztetést beírni ezért?
2020. dec. 14. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi azt honnan tudjuk?


Nagyon kicsi az esélye.

2020. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Most megtanultad, hogy sose segíts iskolában senkinek. Én is hasonlóképpen jártam, mikor buta, lusta évfolyamtársamnak adtam saját jegyzetet. De ha könyvet vagy írószert adtam, azt is kivétel nélkül mind ellopták, utána meg letagadták, hogy nekik em adtam semmit. Még arra ügyelj, mikor a büfében odaáll vki melléd, na, az le fog venni kajára, hogy most nincs pénze. De ha felajánlod neki, hogy veszel neki, a legdrágább kaját kéri.
2020. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!