Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet eredménye ennek a...

Lehet eredménye ennek a petíciónak?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 5. 00:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%
21: Szerintem ezt nem nekem címezted. Ha mégis, félreértettél, én már túlvagyok az érettségin és az egyetemen is és egyetértek azzal, amit eredetileg mondtál, csak próbáltam alternatívát találni arra, hogy ne minden hulladék nyerjen felvételt a felsőoktatásba akkor sem, ha eltörlik az érettségi vizsgákat, hanem ebben az esetben az egyetem válogathassa ki a megfelelő hallgatókat.
2021. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nekem címezte,csak annyira hasznos volt neki az oktatás, hogy a számokkal bajban van.
2021. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
44%
Na de ez sem az ő hibája, ez is az én érvemet támassza alá, hogy hulladék az oktatási rendszer.
2021. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
#21 jolvan ügyes vagy :) igazad van!egy barom vagyok, bocsi hogy nem tudok mindent magamtól, téged nem is tanított tanár igaz? Csak magadtól tudsz mindent! Tökéletes vagy!
2021. jan. 5. 16:54
 25/37 anonim ***** válasza:
48%

Én az érettségit is eltörölném mert semmi értelme.


Aki hülye az úgyis kibukik egyetemről akiben meg megvan a motiváció és kellő intelligencia az le fog tudni diplomázni.


A maradéknak meg ott a szakmunkás képző. Hülyeség az érettségi, 0% amit az életben használni fogsz és azokat az információkat amelyek nem érdekelnek valakit soha nem fogja megtanulni úgysem.

2021. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
37%

Tavaly érettségiztem. Az akkori petícióra nagyjából 40 ezer aláírás jött. Mit értünk el vele? Semmit :)

Nem mintha probléma lett volna belőle. Ha nem vagy egyszerűen egy buta paraszt, meg tudod csinálni. Mi is megcsináltuk, nem haltunk bele. Úgyhogy igenis kezdj el panaszkodás helyett tanulni, ne reménykedj abban hogy nem kell megírnotok.

2021. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%
Támogatom, de nem csak erre az évre, hanem akkor ez legyen a "végleges" rendszer. Kib@szott sok a tananyag.
2021. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
50%
Abban igazad van hogy sok, de fel lehet rá készülni.
2021. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
48%

Minek rá felkészülni?


Hülyebiztosra van csinálva.

2021. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, nem kötelező. 16 éves korodig vagy tanköteles. Aki rendszeresen tanult a gimnázium alatt az kevesebb tanulással megtudná írni 4-esre.

Bár mondjuk szerintem egy irodalomból vagy egy történelemből nem kéne mindenkinek érettségi, hanem max 8. osztályban ilyen iskola elhagyó vizsga.

2021. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!