Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a hozzáállás az iskola nyitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindenki itt sír, és nem csak itt, hanem különböző petíciókat gyűjtenek arra, hogy január 11-én ne jelenléti (normális) oktatásban folyón a tanítás. De miért is? Nagyon nem a vírus miatt, hanem azért mert éppen olyan lusták vagy antiszociális roncsok, hogy a másik munkáját hátráltatnák. A normális emberek a bezártságtól előbb utóbb depressziósak lesznek.

Nekünk hamarosan vizsgáink lesznek, és ahhoz, hogy jól feltudjunk készülni, kell a január 11-i nyitás. A mi iskolánkban nagyon rosszul folyik az online oktatás.

Aki nem megy "órára" beirják hiányzónak, mivel igazából nincs bajom, bár nálunk 3 tantárgyat tanítanak órán, a többiből anyagokat kapunk, mit le kell írni és el kell küldeni. (5 oldalas fuzetvázlatok születnek, egy tantárgy olyan 2 óra míg le írjuk, mellette van rengeteg házi. A munkát 20:00-ra vissza kell küldeni minden tantárgyból, a házikat reggel 8-ig azon a napon, amikor van óra.)

Nos visszatérve, nem tanulunk semmit. A tanárok vazlatai értelmetlenek, sőt ellentmondásosak. Online órákon a tanár felolvassa mit irt le, le írni se tudjuk, ugyanis hadarja. Összefoglalva le vagyunk maradva, kellene nekünk a tanári segítség, itt onlineban nagyon bunkóan viselkednek, és nem segítenek, mert nekik sincs idejük.

Én azt nem tudom megérteni, ha valaki antiszociális miért kell a másikat lepontozgatni ezen az oldalon, vagy szidni a kormányt ha ki akarja nyitni a sulikat. Miért kell a másikat hátráltatni, mert egy lelkileg nyomorult az illető?

Lesz hatással ez a hozzáállás az iskolák nyitására, ugyanis nem akar a kormány ujjat húzni a néppel.



2021. jan. 5. 11:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Szóltunk még novemberben az osztályfőnöknek, hogy sok a tananyag, beszélgessen a tanárokkal, beszélgetett, de semmi változás nem történt .


Amit még kifelejtettem, hogy nem egészséges napi 7-8-9 órát a gép felett görnyedni, meg hiányoznak a közeli haverjaim.

Reménykedem benne hogy most vége lesz, mert ha nem én ott hagyom a sulit legfeljebb megyek gyárba.

2021. jan. 5. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!