Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jaszberenyi Lehel Vezer...

A Jaszberenyi Lehel Vezer gimnaziunba a matematika osztalyba mennyi volt az elmult evekben a felveteli ponthatar?

Figyelt kérdés

Ide jelentkeztem es a felveteliket amit eddig gyakorlas keppen megirtam olyan 40-42 pontot ertem el es ugyanigy a magyarral is. 5. 6. 7. evvegen kituno lettem nyolcadik felevkor meg egy negyesem lett. ezzel az eredmennyel felvesznek ide?

(bocsanat az ekezetek hianya miatt, de nem magyar a billentyuzet)



2021. jan. 7. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ne izgulj, ha kb. 5ös vagy matekból és a felvételi is megy 40+ra 50ből, az jó. Én 5ös voltam általánosban és 38ra sikerült a matek felvi (abban az évben nehezebb volt), nyelvtan 45 lett így lett 83, azt hiszem 3.nak vettek fel LVG-be mat-fiz osztályba. Nem kell attól félni, hogy a környékről sok matekos megtölti a felvételi listát. 2010-es infó. :) Sok sikert.
2021. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és még az lenne a kérdésem, hogy a matek osztály milyen nívós/nehéz?
2021. jan. 7. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Matematika tanárok közül akikkel volt szerencsém megismerni mind kiváló pedagógusok. Ők rajtuk biztos nem múlik a színvonal. Az osztályom, annak ellenére hogy matekos volt legalább a fele átlagos képességű volt matekból, nem rossz értelemben. Talán 3 ember ment emelt érettségire, mert sokunk fizikából tettem emeltet, de így is ez az osztály harmada. Tehát 9-10-ben heti 5 matek, 11.től heti 6, ez volt az én időmben. 11-12.ben 6ból 2 fakultáció néven futott. Rendesen végigvettük az emelt tananyagot (határérték, függvény analízis, deriválás, integrálás). Sok múlik rajtad is. Akad bőven verseny amire elmehetsz.
2021. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én billentyűzetem SEM magyar, csak átállítom a HU-ra.
2021. jan. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!