Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Madách Imre Gimnázium?

Milyen a Madách Imre Gimnázium?

Figyelt kérdés
Csak véleményt és egyéb megjegyzést szeretnék kérni.

2021. jan. 10. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
színvonalas.
2021. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én odajárok, és életem legjobb döntése volt, hogy ezt az iskolát jelöltem meg első helyen. Az iskola tényleg színvonalas, a tanárok tapasztalatom szerint nagyon kedvesek, magas szinten tanítanak és nem azok a fajták, akik csak leadják az anyagot vagy még annyit sem, és ennyi. Tényleg fontos nekik, hogy elsajátítsd az anyagot. Nyilván vannak olyan tanárok is, akikkel nem biztos, hogy szimpatizálni fogsz (hidd el, nekem is van ilyen.), de mondjatok egyetlen egy olyan helyet, ahol minden tanár tökéletes...


A közösség szerintem messze az egyik legjobb (ismerőseimtől hallok más hasonló szintű iskolák légköréről, ezért tudom csak ezt kijelenteni), itt aztán bármilyen legyél, akkor is közénk való vagy.


Ha inkább reál beállítottságú vagy, akkor viszont nem igen ajánlanám. A reál tantárgyak oktatása is színvonalas, de azért fakt nélkül mondjuk nem fogsz emeltezni bioszból mondjuk...


A színjátszó kör és az énekkar is kiemelkedő (Krasznait innen is csókolom... én mondtam neki, hogy nincs jó hangom....)


Egyelőre ennyi jutott eszembe, de bármilyen kérdésed van nyugodtan tedd fel, de privátban is rám írhatsz nyugodtan.

2021. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!