Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Távoktatás alatt hogy csináljá...

Távoktatás alatt hogy csináljátok hogy ott van a gép az asztalotokon, és ha óra közben kell vázlatot írni akkor hova teszitek a füzetet?

Figyelt kérdés

Nem, nem ez a legnagyobb problémám 😁, de ha kamerával kell részt venni az órán, akkor mindig kényelmetlenül vagyok hogy hol írjak, mert ugye így a laptop/számítógép elfoglalja az asztalt, a szélén pedig nem tudok írni mert látszódnom is kell a kamerában.

Ti hogy csináljátok ezt?



2021. jan. 30. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan asztalhoz ülök, ahol annyira hátra lehet tolni a billentyűt, vagy laptopot, hogy elé férjen a füzet.
2021. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora asztalról van szó? Mert az enyémen simán elfér a monitor is, meg minden. De amúgy ha laptop, akkor esetleg csinálhatod azt, hogy ha pl. van otthon egy bárszéketek, vagy valami magasabb kis szekrényetek, akkor odarakod rá a laptopot, és úgy állítod be, hogy te látszódj, de te tudj az asztalnál írni. Vagy ha asztali gépetek van, akkor szimplán maga a számítógép a földön, a monitor pedig az asztalon. A billentyűzetet pedig akár ki is lehet húzni a gépből, szerintem óraközben általában nincs rá szükség.


Szóval na, elég kicsi asztalról kell, hogy szó legyen, ha már a laptop/gép mellett hely sincs mellette. :D


Nekem az asztalomon két monitor van (egyik gép, másik tv), illetve billentyűzettartós asztal, és a billentyűzet sem zavar be. Így van rengeteg helyem.

2021. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az asztal a befolyásoló tényező, nekem is elfér a laptop előtt még a füzet könyv. Ha laptopod van, de nem fér oda minden,akkor azt javaslom, hogy tedd oldalra a laptopot, úgy biztos van hely. Ha asztali géped van és a billentyűzet az asztalon van,akkor ha órán úgysem használod addig leveheted onnan, hogy odaférjen a füzet. Ha a monitor foglalja a helyet, akkor azt is el tudod szerintem oldalra tolni és akkor elfér oda a füzet.
2021. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én telefonról vagyok ott az órákon.
2021. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!