Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok olyan gimit írni...

Tudnátok olyan gimit írni Bp-n ahol emelt szintű kémia es biosz érettségit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olyan sulik érdekelnek amik ingyenesek es tényleg jó az oktatassuk. Tapasztalatt miatt írtam ide, mert nem szeretnek megint egy olyan suliba belefutni ami szó szerint lesz*rja a diákokat
2021. febr. 24. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Az emelt szintű érettségiket nem a saját iskoládban fogod megcsinálni. Valószínűleg az emelt érettségire jól felkészítő iskolákat keresed. Javaslom a biológia kémia tagozatos iskolákat. Ha ez sem jön össze akkor egyes sima gimnáziumok biológia kémia fakultációja (11.osztálytól is számításba jöhet).

Mindez nagyban függ az iskola szakos tanárjától is.

2021. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem már megvan az érettségim. Tavaly végeztem. Idén pedig szeretném az emeltszintut a két tantárgyból :) de nem szívesen megyek vissza az előző sulimba..
2021. febr. 24. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már meg van az érettségid akkor nem engednek be az iskolába. Egy fakultációra semmiképpen sem. Gondolj a vírushelyzetre is!


Ingyenes előkészítő tanfolyamra nem sok esélyed van érettségizettként.

2021. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miert ne? Rengetegen csináljak ezt hogy az emeltet később teszik le hogy arra tudjanak 100%-ban koncentrálni
2021. febr. 24. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel nincs tanuló jogviszonyod így a gimnáziumi biosz és kémia órákra nem teheted be a lábadat. Abban igazad van, hogy rengetegen tesznek az érettségi után egy emelt érettségit. De arra már magánúton készülnek fel.

A SOTE, az ELTE és még egy csomó egyetem tart felkészítő tanfolyamokat kőkemény pénzekért. Az, hogy te, mint egy leérettségizett diák beülj egy másik gimnázium biológia és kémia óráira ingyen az teljesen lehetetlen.

2021. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan ismerősöm aki 34 evesen tette le az érettségit. Ingyen. Reg nem volt tanköteles, es ez tavaly volt. Nem értem miről beszelsz..
2021. febr. 25. 01:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Érettségi vizsgát tenni lehet ingyen, az érettségire felkészülni az iskola nem segít ingyen.
2021. febr. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De igen, rendes iskolaba jart ingyen
2021. febr. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!