Biosz, kémia emelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biosztból és kémiából májusban emeltezem. Aki már átélte ezt és jó százalékot ért el tudna segíteni? Nagyon izgulok és jóljönne egy kis segítség. Most mivel foglalkozol, hány %od lett és hasonlók. Első sorban lányok válaszát várom, hova mentetek tovább nőként. Ezer hálám előre is. 21/L

2021. febr. 26. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok de talán hasznos:

azt hiszem 81% lett úgyhogy semmi extra, ez egyelőre egy vegyészmérnök BSc, analitikai kémia MSc és egy PhD állásra volt elég.

2021. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

az lemaradt hogy kémia-matek emelttel mentem, a biológia sosem tudott igazán érdekelni :

2021. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2021. febr. 26. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
még nem írtam meg, de orvosira megyek majd vele tovább, ha minden jól megy
2021. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bioszom 89%os lett, kémiát pedig idén újraírom, mert nem sikerült túl jól elsőre. Fogorvosi egyetem a célom elsősorban. :)
2021. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 eltudnád mondani, hogy zajlott? Gratula a %hoz
2021. febr. 27. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!