Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem találok hasonlóan...

Miért nem találok hasonlóan eltökélt csoporttársat?

Figyelt kérdés
Mindig mindenkinek segítek, szívesen válaszolok minden kérdésükre, adom oda a jegyzetet. Csoportmunkánál magamravállalom a “csoportvezető” szerepet, mert különben nem moccannánk semerre soha. Én se vagyok egy stréber vagy mindenttudó, de valahogy egyel komolyabban veszem a dolgot mint a csoporttársaim, megy egy halványival jobb vagyok tőlük. Viszont nem találtam a csoportban még egy ilyen személyt. Ha én kérdezek arra soha senki nem tudja a választ. Hiányzik egy olyan személy akivel oda vissza tudjuk segíteni a másikat a sulis dolgokban.
2021. febr. 26. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is hasonló a helyzet. Esetleg felsőbb évesek közt ismerkedj, hátha ott találsz hasonló embert :) vagy olyan szakost ami közel áll a tiédhez és vannak közös óráitok.
2021. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen már nem nagyon lehet összehozni az embereket, mindenki a saját dolgával van elfoglalva, sokan dolgoznak is, örülnek, ha átvergődnek, egy nehéz féléven.
2021. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Persze ez igaz, nekem is van dolgom, de akik **arnak bele azok minek járnak ide? Felidegesít, mert semmi terhet nem vesznek le a vállamról, ha nem akarok 1-est kapni akkor megcsinálom az egészet én normálisan. Meg mert tanulni is akarok belőle, de egy csapatmunka lényege hogy közösen mindenki bele teszi a tudását, fordít rá időt stb. Olyan komolytalanok, csak az alkohol hozza őket lázba, vaganykodnak hogy mennyit isznak meg buliznak ezt taglalják a csoportban. Én corvin tetőre jártam, meg elég sok helyen megfordultam amiről szerintem fogalmuk sincs, és elég nagy bulizó voltam covid előtt de mégis eltudom különíteni a sulit meg a szórakozást..
2021. febr. 26. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyutterzek veled, en is sokszor ezt erzem, habar nekem van egy ikertesom aki mindig segit, de ha nem lenne, akkor probalnam magam erdekebe a leheto legjobbat kihozni, a tanar se hulye, gondolom ha rakerdez hogy ezt miert irtatok stb ok semmit nem tudnak majd mondani, ugyhogy tanulj csak tovabb, neked jo lesz az a lenyeg.
2021. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is aterzem... en gimis vagyok de az osztalyomba soha senki nem tud semmi pl infot vagy ha egy hazit beadandot szeretnek megbeszelni valakivel. Vannak jo tanulok de nem olyan alaposak mint en. Most le lehet streberezni engem nem erdekel... de szerintem nem gond ha az ember szereti atlathatoan meg precizen kovetni a dolgait
2021. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mert semmi terhet nem vesznek le a vállamról, ha nem akarok 1-est kapni akkor megcsinálom az egészet én normálisan. "


Ők meg a hátadon végigcsinálják a félévet.

2021. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na akkor nem vagyok egyedul :) bárcsak csoporttársak lennénk.


Igen, de ez még mindig jobb mintha úgy állnánk a Tanár elé hogy nem csináltunk semmit és bevágja az egyest vagy vizsgára kötelez, ismétlés stb. Szóval ez a “kevésbé rossz” amúgy meg megmondom a “magamát” nekik de nem érzem azt rajtuk hogy elszégyellnék magukat vagy összekapnák magukat.

2021. márc. 7. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek sajnos. Nem is ertem, hogy nincs lelkiismeret furdalásuk ilyenkor, en is lusta vagyok, de en legalabb nem masokon huzom fel magam hanem akkor bevallom, hogy nincs kesz. Bar nalunk nem nagyon van csoportmunka
2021. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!