Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy szakdolgozat témán egy...

Egy szakdolgozat témán egy konzulensnél egyszerre csak egy hallgató dolgozhat?

Figyelt kérdés
Ha van egy szimpatikus szakdolgozat téma meghirdetve, akkor azt egy ember viheti el csak?
2021. márc. 14. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk voltak kifejezetten többemberes témák is. Az a nehézség, hogy világosan el kell osztani a munkát, ki mit csinál, meg persze a szakdolgozók között is kell némi kommunikáció. De én például egy másik hallgatóval közösen dolgoztam egy témán. A szakdolgozatomban meg leírtam, hogy az ilyen-olyan kapcsolódó részeket XY másik hallgató csinálta.
2021. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 írja egy konkrét témán csak egy hallgató dolgozat, de egy tágabb téma felosztható több hallgató között. Mondjuk ha a téma "Burgonyatermesztés Magyarországon", akkor András "Burgonyatermesztés Kelet-Magyarországon", Béla pedig "Burgonyatermesztés Nyugat-Magyarországon" címmel ír szakdolgozatot. Érdemes a konzulensnél érdeklődni.
2021. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!