Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin megéri puskázni?

Érettségin megéri puskázni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tizenéves de újra szeretnék érettségizni hogy bekerüljek egy ingyenes nevesebb egyetemre. Viszont nincs se könyvem se tanár akis egítene felkészíteni. Ilyen esetben mit lehet tenni? Nem látok más megoldást csak a puskázást mert fontos a jó eredmény.
2021. márc. 17. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél inkább könyvet.
2021. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg a tananyagot. Az a baj ha lebuksz puskázással kezdheted az egészet előrről. Habár ha profi szinten tudsz puskázni akkor esetleg habár én nem kockáztatnék
2021. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

S mit érsz a puskázással? Oké, tegyük fel, bekerülsz... és akkor ott szerinted hogy fogod bírni az iramot?


Nyilván az érettséginél egy kicsit többet fognak követelni, de ha neked az érettségi anyaga sincs meg, mégis hogy tudnád letenni a vizsgád?


Gondold végig, hogy megéri a kockázat azért, hogy semmit ne nyerj; megéri-e a becsületed elveszteni, és szenvedést okozni magadnak...

2021. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mar csinaltam egy egyetemet csak fizetos kemenyen. Kulfoldon nincs ez hogy szamitanak a pontok. Az egyetemen meg nem lehet puskazni, viszont ha olyan szakon van az enber amit szeret akkor nem is fontos. De ehhez az kell hogy meglegyen a kello pontszám az erettsegin, mivel a fizetos szak az egekbe van annak az ára. Es mivel lehet elermni 450 pontot? Emelt szintu erettsegikkel. De ha fizetek egy tanarnak minden egyes oraert akkor kiszamoltam kijonnek minusz 600-700 ezerbol, de ha beszerzek egy eszkozt a puskazashoz akkor meguszom 150 ezerbol.
2021. márc. 17. 21:34
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezaz. Az erettsegi anyagat kitol lehet elkerni? Ha jelentkezek emelt szintu erettsegire akkor utana hogyan tovabb?
2021. márc. 17. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt mondod, hogy csináltál már egy egyetemet, de nem tudsz egyedül felkészülni egy érettségire?
2021. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem mert nincsenek tananyagok míg az egyetemen voltak, pláne ha nekem 4 tárgyból kell emeleteznem. Azért az nem könnyű és egy tárgy aszem 45 ezer ft.
2021. márc. 18. 09:11
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Akkor kamu vagy, csak nem tudom miért jó hülyeségeket kérdezni.


4 emelt? :D

Maximum 2 emelt éri meg, az a 2 amit az egyetem kér érettségi.

2021. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De csak igy jon ossze 450 pont. Kiszamoltam.
2021. márc. 18. 10:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul számolsz
2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!