Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Akg-ban (Alternatív Közgazd...

Az Akg-ban (Alternatív Közgazdasági Gimnázium) kiközösítenek ha nem olyan gazdagok a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleim szegények, a tandíjat ki tudnák fizetni, de nem olyan nagyon gazdagok. Tetszik a suli de félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni, mert nem olyan gazdagok a szüleim. Ha bárkinek van tapasztalata szívesen fogadom. :)

2021. márc. 18. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Arról sajnos semmit nem tudok hogy kiközösítenének-e de ha évi kb 1,5 milliót (lehet több, én valamikor még ennyit olvastam) ki tudnak fizetni a szüleid akkor biztos nem vagytok szegények. A szegény kb ott kezdődik hogy ételre is alig van pénze.
2021. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*A szüleim nem szegények
2021. márc. 20. 11:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat , azt akartam írni, hogy nem szegények, viszont nem is milliárdosok.
2021. márc. 20. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem!!! Én oda járok és az én családom se a leggazdagabbak közé tartoznak, és semmi ilyen szóba se kerül! Mindenki tisztában van azzal, hogy van egy alapköltsége a sulinak, de diákok nem beszélik meg egymással úgyhogy emiatt egyáltalán nem kell félni. :)
2022. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!