Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kinyitnak az iskolák?

Szerintetek kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Na ez látod egy nagyon jó kérdés. Felfoghatjuk úgy is, ahogy eddig: Hűű de nagy nyitás lesz, mindenki "felszabadul", sorra nyithatunk, a biztonsági előírások betartásával, aztán meg hű de lezártunk két hétre. Ez lesz a sulival is.


Vagy: Addigra meglesznek a beoltottak, az ált. sulisok visszamennek, majd kicsit később a középsulisok, egyetemisták stb stb.


Vagy: a tanárokat elkezdik beoltani, aztán idén már nem megyünk suliba.


Vagy: Semmi nem történik, marad minden ahogy eddig


Kábé ennyi lehetőség van, igazából fogalmunk sincs, hogy mi lesz. Várni kell türelmesen, aztán úgyis lesz valami.

én 11. osztályos vagyok, a tanáraim angyon ellenzik a nyitást, azt mondják ez kész öngyilkosság most bemenni. Ezt azért is mondják, mert például az osztályfőnökömnek most halt meg 2 családtagja hónapos szenvedés után covidban. Ő az első aki nem engedné, hogy bemenjünk. A többi tanár meg csak látja, hogy milyen rossz a helyzet, a fél osztály karanténban lesz, a tanárük úgyszintén.


Szerintem: Semmi értelme. Év végéig online jobb lesz az oktatás, mint bent a suliban, mert mint fentebb is írtam sosem lesz együtt az osztály, katasztrófa lesz tanítani. Online meg még a akranténban lévő Pistike is órán tud lenni. Ennyit erről.

2021. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ki. (Orbánnak nincs se gyereke, se unokája ebböl a korosztálybol.)
2021. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
2-es :D :D Mert szerinted Orbán dönt? xdd Az országgyűlés felépítését nem tudod elmondani fejből ugye? ugye. Az egészségügy felépítését meg főleg.
2021. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak májusban talán, vagy egyáltalán nem.
2021. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
Szerintem nem fognak, vagyis nagyon remélem.. (egy most érettségiző)
2021. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Na, benne lesztek (vagytok) a gyakoris idióták sorozatban :D :D

Egyi kazt mondja Csaka Zorbán dönt, másik azt, hogy a cilike dönt, a harmadik meg az ötgét tolja. És Ti vagytok többen. na, gratulálok. Magyarország pöcegödre.

2021. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

"Magyarország pöcegödre."


AZ a KOssuth tértől nem messze van.

2021. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
ELéggé visszamaradottak lehettek, ha tényleg azt gondoljátok ,hogy egyetlenegy ember dönt mindenben. Remélem csak trollkodtok. Illik egy xd-t tenni utána, hogy tudjuk nem gondoljátok komolyan.
2021. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

" Illik egy xd-t tenni utána, hogy tudjuk nem gondoljátok komolyan."


nem teszek, mert teljesen komolyan gondolom /gondoljuk. A Csúti dönt mindenben, csak aztán ez az út nehogy oda vezessen mint Nicolae Ceaușescu esetében... aki szintén maga döntött mindenről.

meg is kapta a végén a jussát.

2021. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!