Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi lesz a biológia...

Szerintetek mi lesz a biológia és kemia emelt erettsegin fixen?

Figyelt kérdés
Témák, témakörök stb ? Kemian a táblázatban? Számolás? Ki mit gondol ? :)

2021. ápr. 14. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd úgy is megadjak a tétel sort kár addig ezen stresszelni, vagy már megadták akkor meg ott van
2021. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eduline.hu oldalon fent vannak tantárgyak szerint miből mit kérnek, bár ha nem lesz szóbeli akkor nem tudom mennyire segít :D az 120% biztos, hogy lesz számolás kémián, mindig volt és lesz is, emelten végképp. Biológián meg szokásosan az összes szervrendszere az emberi testnek, ökológia, állatok viselkedéstana, ilyesmiket tanulj főleg.
2021. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bioszból nagyon reménykedem abban, hogy nem lesz nehéz de a fix témák amik szinte mindig jelen vannak:


Növénytan, ökológia, sejtanyagcsere, genetika


Ezeket oda-vissza érdemes tudni.

2021. ápr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzésem van, hogy lesz elektrokémia és valami szerves is pl. műanyagok. De persze bármi lehet, ami a követelményrendszerben van.
2021. ápr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a bioszban egyébként a járvánnyal kapcsolatos dolgokat is megtalálhatjuk, lehet, hogy idén is lesz valami ilyesmi benne.
2021. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Edulineon fent vannak a témakörök.
2021. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az esettanulmány 1000%, gogy valami virussal kapcsolatos (vegyszerek, gyógyszerek, műanyagok, pl a maszkok miatt, biokémia stb lesz).

Számolások: szerintem valami titrálás fixen lesz, egy szaftosabb elektromémia meg termokémia is szerintem. Egyensúly remélem nem lesz.

Elemző feladatból ha nem az esettanulmányban, de szerintem lesz valami műanyagos dolog. Ritkán volt olyan eddig.

Remélem az elejen a táblázat nem lesz nehéz. Pl. 2011-ben atomokwt kelett irogatni, tömegszám renddzám stb alpaján. Az még középszinten is könnyű lett volna. Másik évben meg tejsavat, glicint meg valamilyen észtert kellett összehasonlítani. Nagyon nagy különbségek. Szerencse kérdése is szerintem

2021. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!