Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Egyetem magyar...

Corvinus Egyetem magyar nyelvű képzésein (nem angolon), lehet angolul hallgatni bizonyos tárgyakat?

Figyelt kérdés
Az ELTE lehetőséget biztosít erre, illetve ott hirdetik hogy lehet felvenni tárgyakat és angol nyelven hallgati, még akkor is ha magyar nyelvű képzésre vesznek fel. Corvinuson ilyenre van lehetőség?

2021. ápr. 24. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Van, de fizetni kell érte azt hiszem 150ezer/félévet.
2021. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy többet, attól függően milyen tárgyakat veszel fel. Az egyetem tudja pontosan megmondani, hogy mi mennyibe kerül.
2021. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írják. Illetve kis kiegészítés, hogy ha angol nyelvű képzés, akkor ott nem választhatsz tárgyakat magyar-angol szerint, hanem az összeset angolul kell felvenned.


ELTE-n keverve tanulhatod például a számviteles/pénzügyi tárgyakat angolul, és ha kevésbé megy a matematika, akkor a matekot/statisztikát magyarul.

2021. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Corvinuson végeztem nemrég. Magyar nyelven tanultam, de jópár tárgyat angolul csináltam. Nem kellett semmit sem fizetnem.
2021. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!